Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ai face daca.....
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Me;Naruto tantalaule ! *poc* o palma . . .dar mai usoara xD. : ))

Next;Cfd luni la scoala Hinata te-ar bate mar ? : )) . [ inspiratia e pe cale de disparitie : | ]
Poi nu stiu... ce as face106... as cauta o metoda sa o lovesc unde o doare mai tare... da asta as face...

Next:Ce ai face daca baiatul tau preferat din Naruto ti-ar pune mana pe fund?(alta intrebare mai geniala nu am gasit si eu212121)
Oi fi eu obsedata de cineva...65 dar sincer nu -permit nimanui sa faca asta si l- as lua la injuraturi si i- as trage o palma grozava dupa care cred ca as face si eu o perversiune 4 71

Ce ai face daca Danzo ar incerca sa te omoare?
Ahhh mos enervant. Fiiar bastonu sa ii fie k ce ma mai enerveazaaaa. L'as omori eu pe el logic. E un mos enervant


Cfd Sasori te'ar ruga sa ii dai cardul tau de credit sh cand ti'l inapoiaza constati ca e gol?
Avand in vedere ca e criza l-as fi transformat in sclavul meu personal pana isi plate toata datoria, plus dobanda desigur21

Cfd Sakura vine la tine sa iti ceara sfatul de cum sa-l impresioneze pe Sasuke la intalnirea pe care urmeaza sa o aiba?(alta intrebare mai lunga nu am putut gasi21)
Poi39 I'as da niste sfaturi desigur. Unu dintre ele ar fi sa nu se mai poarte asa imatur si sa nu fie ft entuziasmata. Sa ia o atitudine mai ok.

Cfd l'ai vedea pe Naruto aruncandu-se de pe bloc?
Nu m-am gandit la asta pana acum(vorbind de cazurile generale nu neaparat despre acesta)... dar la mintea mea l-as incuraja sa, sara mai repede si bineinteles ca l-as astepta sa ajunga jos21

Cfd intr-o noapte Neji da buzna peste tine doar in boxeri, ca mai apoi sa-ti spuna ca a gresit etajul?
Puuuu Doamne 13 , cred ca as trage o speritura ca doar a dat buzna nu? Apoi l- as da afara ca sa- mi continui somnul de frumusete 15

Cf daca Kakashi si- ar da jos pantalonii si boxerii in fata ta? 24 [lipsa de inspiratie]
Lol`21 m'ar bufni rasul, ce alt ceva, si Iaak`bleah

Ce ai face daca la ziua ta Naruto ar manca tot tortul[:-l] ?
Pai, l- as pune sa- mi faca altul, adica sa cumpere altul exact la fel caci daca imi pun baza in gatitul lui... cred ca o sa ajung in spital bleah

Cf daca Kiba ti- ar roade papucul? [lipsa de inspiratie 24]