Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ai face daca.....
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Ahh, ar fi tare, il iubestc! :X

Cf daca Pain ti-ar zice ca te iubeste?
Iiiii :X L'as face amantu meu 15



Am mai pus mai demult intrebarea asta dar sunt curioasa si de alte raspunsuri 9 Ce ai face daca ai fi Sasuke si ai afla ca Itachi a inviat?
Ce as face.....ce as face......simplu......m-as transforma in SuperMan si l-as ciopartii sa nu mai invie si a 2-a oara21212121
Cei ai face daca.....ai afla ca Sakura tie mama de sange?:O
Wtf? Cum naiba? X_X Cred ca m'as sinucide. Adica e imposibil nu seman absolut deloc cu ea nici la fizic nici la caracter 22


Cfd ai afla ca Sasuke te iubeste?[lipsa de inspiratie]
Uuu..Nu stiu. L-as evita pentru un timp sa vad ce are de gand sa faca pentru a ma convinge. Dupa mai vedem:chuu:

Ce ai face daca ai afla ca Tsunade a murit si ca tu va trebui sa devii hokage?
I'as ceda locul lui Naruto 15 Nu sunt facuta ptr asa cv + ca el a muncit mult mai mult decat as munci eu vreodata ptr titlu asta

Cfd te'ar invita Naruto la ramen? [lipsa de inspiratie]
WTF?Naruto te iubesc dar nu prea212121.........mie foame,hay sa mergem....apoi daca incerka sa ma sarute...ii trag una!!
CFD ai fi avut o aventura cu Itachi?:O
Ca tot vorbeam de Ita-kun 15 Poi nu as face nmk 15 Chiar vreau una 105 si inca una sh tot asa 10


Cfd ai afla ca esti sora mai mica a lui Sasuke si a lui Itachi?15
Pai m-as bucura daca as fi sora mai mica a lui Itachi pentru ca il admir in multe feluri insa sa fiu sora lui Sasuke nu prea ma incanta . Cred ca mi-as ascunde identitatea 21

Next : Ce ai face daca te-ai trezi intr-o dimineata si nimeni nu te-ar observa . Dei-kun ar veni la tine si ti-ar zice ca ai murit in timpul somnului sa ca amandoi sunteti prinsi pe pamant pentru mult timp singuri ?
That's question is for me, right? ^_^ Cred ca Deidara si'ar dori sa scape cat mai repede de mine 24 Pentru ca l'as viola in fiecare clipa 19 Doar noi doi 105 Thx for question 5


Ce ai face daca Naruto te'ar arunca de la balcon? [lipsa de inspiratie]