Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

#51
Humm... i-as spune ca, de fapt, lucrez f bn singura... dar daca au nevoie de ceva au libertatea sa ma roage. Deasemenea as insista cat mai discret posibil, ca daca implica a-i face felul lui Sasuke sa nu indreazneasca sa nu ma anunte si pe mine...

Ce-ai face daca Naruto ar intra peste tine noaptea, crezand ca a dat peste sediul secret al lui Orochimaru?
[Imagine: KONgirlssleeping-small.jpg]
[Imagine: chibi_137.gif]
Ka, chibi-ul lui JavaLeen

Favorite quote: "Don't tell me he wants to conquer the world? Can't he come up with something more original?" - Lina Inverse (Slayers)

#52
nustiu,pai mas alia cu el si as merge la sediu si as incerca impreuna
cu el kakashi si sakura sa il aducem inapoi pe sasuke 24
next:ce ai face daca naruto tear invita la un ranmen?

#53
pai, i'as da o palma .. ca sa nu se mai deie la mine 24 iar apoi as pleca nepasatoare 4
Ce ai face daca Naruto te'ar saruta neintentzionat?

#54
Nu ias face nimic.A fost din greseala nu-i asa.Lasa omu-n pacea lui.
Next:Ce ai face daca sasuke ti-ar spune ca e indragostit de tine?

#55
pai grea decizie pentru ca amandoi imi plac foarte mult o//o..dar le-as spune sa nu se lupte mai bine sa imi demonstreze ca ma iubesc si dupa eu sa aleg pe unul dintre ei..:bv:.deci nextu : Ce ai face daca Ino ti-ar spune ca nu ii place noua ta bluza si cica te face grasa?..Ce reactie ai avea?"?
I love colour blue ! :love:

#56
pai n uas baga-o in seama,sa se uite pe ea mai intai cum arata si apoi
sa i icritice pe ceilalti.as avea o reactie absolut indiferenta si re4ce fata de ea.
next: ce ai face daca ai afla ca faci parte din clanul uchiha ?

#57
poi as fii foarte fericita si mi-as indeplini rolul
next:cum ai reactiona daca ai afla ca tatal tau este hokaghele satului frunzei?
[Imagine: 7nION.jpg?1]



#58
as fii foarte mirata.dar totusi ce legatura am eu cu cei care mau crescut pana acum?
mas intreba acest lucru cel mai probabil.
next:ce ai face daca lume anaruto ar fii reala si ai fii un ninja al konohai si ai avea puterea de a controla u nfel de chackra electrizata ca si chidoriul lui sasuke?iar tehnicile ar fii electrizate? 71

#59
Wow... cred ca as incerca sa lupt pt satul frunza daca ar fi razboi , apoi m-as da toata ziua la Sasuke si as inccerca sa fiu cea mai buna prietena cu Hinata.... Si vreau sa devin cel mai bun ninja sa stiu aproape toate tehnicile !!!

next: (pt fete) ce ai face daca te-ai trezi goala intr-un patcu Sasuke langa tine , care apoi sa iti spuna ca : esti foarte buna la pat!?
(pt baieti) Acelasi lucru ca si la fete doar ca in locul lui Sasuke ar fi Sakura ...10
[Imagine: post-1-1210617101.jpg]
In the world the sky is the same !!

#60
Si eu :p Poi cred ca as avea un soc .M-as ridica repede in coate ,m-as acoperii si as cere socoteala. Ce naiba s-a intamplat? 21
Next: Ce ai face daca Rock Lee ti-ar cere sa fi prietena lui,ti-ar spune ca te iubeste si ca ar face orice pentru tine si nu te-ar lasa in pace orice ai face sau oriunde ai merge?
[Imagine: th9fcb4c781.gif] ~In fiecare suflet exista o parte colorata~


[Imagine: 1.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 45.990 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)