Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ai face daca.....
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Damn baby! 22 Daca mar enerva ar zbura undeva departe22 Peste nori22 Dar as accepta39 Cred 65

Ce ai face daca ai fi sotia lui Naruto?>.>
l-as iubi pt toata viata mea si a lui 71 :X 9

ce ai face daca ai afla ca yondaime o inseala pe kushina cu anko? O_O
L'as certa, i'as zice ca e rau si ca nu o merita pe Kushina !!!Zuppy01
...............................
Ce ai face daca Kakashi te'ar ruga sa il convingi pe Iruka sa mearga cu el la o intalnire ???Zuppy03
looooool O__________O
as urla la el: GAAAAAY!
si m-as duce si l-as chema p Gai-sensei ^^
cred k ar fii bucuros sa afle k Kakashi este gay 21
akm o sa aiba k cn sa se distreze 19


Ce ai face daca Pain te-ar pune sa-l omori pe Naruto iar el in schimb ti-ar da tot ce ai dori? :-SS
Eto i-as spune ca nu l-as omora niciodata pe Naruto mai de graba l-as omra pe el nu conteaza faptul ca mi-ar indeplini orice dorinta 21.Tot nu renunt la Naruto.
Ce ai face daca Konan ar veni la tine si ti-ar spune ca te iubeste si vrea sa se casatoreasca cu tine?o.o
O______O
lol
i-as spune ca-i draguta dar nu sunt pe invers 21


ce ai face daca s-ar oferi ino sa te invete cateva tehnici ale ei de lupta? ^^
I'as rade in fata ! 21 Ce tehnici ar putea avea o fufa ca ea ?! Care e blonda in ambele parti, sincer (cap+par) I'as spune simplu si direct ca n'am nevoie si as pleca linistita:d

Next: Ce ai face daca Jiraya te'ar ruga sa il ajuti la o carte d'alui ?
As accepta sa il ajut, bineinteles ca si editor. 21 In ceea ce priveste ideile, el este perversul care trebuie sa le gaseasca.

Ce ai face daca Tsunade ti-ar marturisi ca este indragostita de Jiraiya?
As incepe sa ii dau idei cum sa ii spuna asta in fata 19.
Ce ai face daca Naruto transformat in Akamru te-ar linge pe obraz, iar dupa sar transforma inapoi si ti-ar spune ca e o provocare 19.
As zambi si l-as lasa in pace, nu ma supar pt asa ceva, doar era un catelus atunci cand m-a lins. 71 Daca am o zi buna, il si ciufulesc putin si ii arunc replica: "Bun baiat". 10

Ce ai face daca Naruto te-ar ruga sa mergi cu el sa il caute pe Sasuke?