Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ai face daca.....
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Uuuu ;x
Da ' eu nu-l iubesc = ]]
Inima mea e luataa d Sas'ke ` . [ stiuu ca si eu sunt o alta pshiopata bla bla ] : ))
Next ;Cfd Deidei ti-ar spune ca te -a inselat in timp ce aveati o relatie ? 15
Off: CamiiSuu, facem grupul psihopatelor? Si mie imi place Sasuke:chuu:

On: Eu NU as avea o relatie cu el si punct! Nici nu vreau sa-mi imaginez .

Ce ai face daca Sasuke ar veni la tine acasa si ti-ar oferi un buchet de trandafiri rosii?
Il iubesc, i'asi multumi si l'as chema la o gustare 105

Cf daca Pain ti-ar spune ca te iubeste?
Poi mi'as cere scuze si i'as spune ca sunt luata 71 Doar daca nu vrea sa se dueleze cu Dei-kun 71

Cfd Konohamaru ti'ar pune frisca in pantaloni?
L'as omora si eu dupa ce i'asi face acelasi lucru

Cf daca Naruto ti-ar da cu o caramida rosie in cap?
L-as lua la bataie pana taieturile de pe obraz ar deveni , din 3, 100!!
Next: Cfd Sasuke-chan ar veni la tine pe un chopper si ti-ar spune: "You want to go with me,Baby? (nu mai spun ca ar fi imbracat cu geaca de piele, casca Hamlet si restu...)
Mai mult ca sigur m-aÅŸ uita la el aÅŸa o.O ÅŸi apoi aÅŸa -_-"
Prefer un băiat drăguţ, nu unul care are un "chopper" (motocicletă cred), se îmbracă în geacă neagră de piele, casă Hamlet şi restul.
Pfu!

Next : Ce-ai face dacă ai primi un ursuleţ de pluş de la cineva din anime ? Pe cine ai bănui că ţi l-a trimis ?
Pe Deidara fiindcă, desigur, aş face parte din Akatsuki şi, iar desigur, ar exista o legătură între artele noastre. [wtf, e cel mai tare. Şi, e răspunsul meu, eu aleg cine mi-l dă.]

Next . . . chiar trebuie? Bineee, se fac toate echipele şi tu nu ai în care să intri, numărul maxim e atins la toate. Ce faci? [nu mă lua cu "vai, mă atrenez singur/ă ca un ninja cool ce sunt", vreau răspunsuri mai puţin previzibile]
Pai, as incercca sa intru la anul, sau as elimana pe cel mai slab dintre ninja care exista Zuppy05

Cf daca Kakashi ti-ar cere sa ii dau o tigara?
I-as spune : n-am asa ceva....nici foc. : ))
Ce ai face dacăăă Naruto ar vărsa inghetată in tricoul tău si ar spune că te ajută să te cureti ? [ fără inspiratie... :dead: ]