Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ai face daca.....
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
urasc serppi,probabil ca le-as spune serpilor sa se sinucidA
ce ai face daca Jiraya ar intra peste tine la dus?

*ILY Yaoi Maniac*

Au , cred ca as murii ... dar nu de rusine si de nervi !!!
-Bosorog pervers , cum iti permiti ? Nu iti e rusine ? Cara`te de aici , acum ! Si i`as da un pumn de l`as zbura afar din casa xD
Next:Ce ai face daca Orochimaru ar lua forma lui Sasuke , si te`ar invita sa merge`ti intr`un club , tu te`ai imbata , el te`ar lua acasa si`ar face de cap , iar dimineata cand tu te`ai trezi ai observa ca Orochimaru e gol si tu la fel , si de ce Orochimaru si nu Sasuke , doar cu el ai fost seara trecuta !?!
Cred ca as inebunii!!!! Ia`s trage niste pumnii la nemernicuu ala.


Ce ai face daca te-ai trezi intr-o dimineata cu Naruto,Sasuke si Kakashi in pat dezbracati?Si tu la fel dezbracata?5
As muri, dar cred ca mana sa mor eu ma omoara prietenu!

Ce ai face daca Sasuke si Naruto ar fi in pericol si tu ai putea salva doar pe unu-l dintre ei?
l-as salva pe naruto ca sa isi continue visul pentru a deveni hokage, sasuke e mai destept, poate se salveaza singur

next: ce ai face daca orochimaru ar fi prietenu tau cel mai bun? Zuppy12
E categoric imposibil il urasc pe albiciosul ala obsedat si drogat, i-as spune ca m'am saturat de el ca e prost si urat si dupa l'as omora

Next: ce ai face daca Ino ar vrea sa mergeti la cumparaturi impreuna?
M-as duce. Da ea a invitat ea plateste toate hainele21
Ce ai face daca Naruto si Sasuke s-ar ceta Pentru tine? Si unul te-ar trage de o mana si celalta de cealalta?10
Ce sa fac? 13
M`ai pus intr-o situatie dificila Buzzy.
Ii ador pe amandoii 108
Darr..Nu stiu !106


Next : Ce ai face daca Deidera ar vrea sa se intalneasca cu tine ,dar nu intr-un loc puplic?
Hmm.. as accepta Smile
Imi place Deidara, si hmm nu intr-un loc public?
Ar devenii si mai interesant15

Next: Ce ai face daca Sasori te-ar invita la un picnic la iarba verde?
As aduce toata mancarea doar pentru mine, el fiind papusa nu mananca.
As aduce bauturi si m-as plimba toata ziua cu el de mana, peste tot. As rade ca o nesimtita.
I-as da o imbratisare.
Next: ce ai face daca Deidara ti-ar trage o palma pe motiv ca l-ai inselat?