Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ai face daca.....
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Nu as face nimic 106 I-as zice doar sa nu isi faca sperante degeaba ca nu are nicio sansa cu mine.



Cfd Karin te-ar lovi cu o tigaie in cap? [lipsa de inspiratie din nou]
Ehe , fetito , pana aici ti`a fost 19 .
Cred ca as lua si eu tigara lui Mami si i`as face o moaca de emo de`ala obosit , si la sfarsit un : Cu placere ! Acum arati mult bai bine , beib` !


Next : Ce ai face daca ar veni Naruto cu un pui mic de pisica alb in brate drept cadou , si te`ar invita in oras [face el cinste 21 ] . 15
Ei, cum sunt o mica profitoare as accepta si l'as goli pe naruto b-)

Cf daca Orochimaru ar veni dezbracat in fata ta?
Iaaaw, you look terrible, dude ! Cam asta as face 21

Next : Ce ai face daca 39 Gaara ti`ar face o inima din nisip si ar scrie acolo ca vrea sa fie cu tine ? 15 [lipsa de insp ]
Pai, nu vreau sa-l dezamagesc sau sa-i fac sperante false i-asi zice direct ''Nu!''
Cf daca Hidan ar incerca sa te spanzure?
Huh , 19 ? Maaama , mi`as folosi toate fortele secrete si i`as da una la " bijuterie " si apoi i`as zice : - Beib` , spanzur`o de aici *Hugg* !

Next : Ce ai face daca Kisame ar vrea sa il speli pe dinti 21 24 ? 15
24))))))))))) I'as baga periuta in apa din closet, as pune pasta de dinti pe ea si l'as pune sa se spele singur!


Cfd Gaara te-ar invita la cinema? [lipsa de inspiratie]
Iaaw , cand mergem , da` platesti tu ca eu sunt saraca , sau chitra 19 ! Deci , ce film edem beib` ? 15

Next : Ce ai face daca Kiba ti l`ar darui pe Akamaru ? 108
L'as primi :X Akamaru e un catel foarte dragut si simpatic ^_^ Si loial :X E asa... scump .

Cfd Sasuke ar arunca cu cola dp tine?
In gatu` mamii tale 14 vezi ca eu am dat bani pe bluza asta , da nu conteaza , esti dragut ! 21 Si daca tot esti asa de neatent , nu vrei sa imi iei si mie un suc ? 15 Ca sa uit faza cu sucu` si bluza mea nou-nouta 20 46 !

Next : Ce ai face daca Sasuke te`ar invita la dans [in dicoteca 21 ] ?