Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ai face daca.....
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Nici intr- o mie de ani n- o sa ma umilesc sa fac asta, o sa refuz. Na? Cum am mai zis, nu ma injosesc eu sa fac asa ceva, Kisame e si un esuat din mai multe puncte de vedere TT_TT

Cf daca Pain ti- ar da inelul sau [ stiti ca toti din Akatsuki au inele] si te- ar lasa pe tine sef cam... pe o perioada de 100 de ani?
As ramane masca! I-am multumi si as refuza politicos...Nu de alta, dar nu ma simt in stare sa conduc Akatsuki...Dar daca imi lasa mie inelul nu ma supar [ador inelele lor].

Ce ai face daca Naruto te-ar ruga sa il antrenezi?
Imi pare rau Naruto, dar eu sunt un dezastru21... daca vrei sa ramai in viata gaseste pe altcineva21...

Cfd Itachi trece pe langa tine si nu te saluta?
Ehm nu sunt in relatii bune cu el : )) Defapt nu-l cunosc asa ca m-ar durea in cot ;; ) . Bye -bye Ita-kun ! ;-h

Next ; Cfd intr-o zi foarte frumoasa si tu fiind imbracata foarte lejer incepe sa ploua cu galeata ,iar Sasuke apare (de nicaieri )cu umbrela sa te acopere si un trandafir rosuu` ca si sangele pe care ti-l daruieste ?
Sas'ke kunnn thank you...just love 8 U ntrandafir din partea lui e tot ce imi doresc... probabil as reactiona instantaneu si l- as imbratisa

Ce ai face daca L- ai gasi pe Akamaru sarutandu- se cu pisica ta?[24]
Pai cred ca as incepe sa rad cu lacrimi 21 ar fi super funny

Ce ai face daca Hinata s-ar intalni cu tine pe strada daramandu-te si ne cerandu-si scuze?
Simplu, as darama- o si eu fara sa- mi para rau sau sa- mi cer scuze si m- as simti foarte bine

Ce ai face daca Kakashi ar scapa cafea pe tine si dupa ar zambi?
Omg...tocmai Kakashi 21
Pai...l-as pune sa-mi cumpere o bluza/pantaloni noi 21
Si zambetul ala 15

Next: Ce ai face daca , in vacanta de iarna, te-ai intalni cu Orochimaru pe strada si ar da cu un bulgare in tine fara motiv ? [24 ]
Ei bine, ei rau 24 eu l- as umple cu zapada ca sa-l fac sa arate ca un Mos Craciun na' Oro te mai pui cu mine? 21

Cf daca Hidan ar incerca sa- ti retezeze capul cu o furculita? 24
(11-03-2008, 07:42 PM)white angel A scris: [ -> ]cred ca stiti jocul ......ex:
"Ce ai face daca te-ai trezi intr-o dimineata cu Naruto la usa cu toate bagajele facute,pregatit sa se mute la tine acasa pt ca la el se simntea prea singur?"

L-as primi ca si eu m-as simti singura ^_^ Blush dar desigur ca l-as pune si la dieta Evil ...l-as pune sa faca curatenie saptamanal ^.^ si in rest...ce sa spun?....m-as acomoda...si ne-am intelege

cred ca ati prins ideea....deci incep eu...:

Ce ai face daca Sakura te-ar vizita ?


waa mda... l-as primi si eu dar.. 39 sa nu faca mizerie21 si sa nu bage manele21[posturi unite]
39 Sa zicem ca intr-o dimineata te plimbi prin Konoha si dai de Sasuke

vine la tine si te saruta. Ce ai face?