Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ai face daca.....
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
OMFG as incepe sa rad si as spune "cum naiba sa va concedieze ma ?" si i-as primi inauntru sa imi povesteasca mai multeSmile.
Next: ce ai face daca ar trebui sa pleci din Konoha orasul tau natal in Romania21 si sa te desparti de
prieteni tai adik personajele din Naruto de care esti asa de atasat/a.
in primul rand as face tot posibilul sa nu plec din locul meu natal si in al doilea rand daca nu s-ar putea face nimic as lua konoha cu mine 214

Next:Ce-ai face dace Gaara ar vrea sa se antreneze pe tine?
As accepta lucrul acesta cu usurinta pentru ca Gaara mi se pare "simplastik"71.
Next: Ce ai face daca ai primi provocare sa te saruti cu Choji ?! fara drept de refuz binenteles19
Daca l-as vedea la usa? Mi-as mai pune 3 lacate sa nu sparga usa si as ascunde mancarea din frigider. Daca ar veni Sasuke mi-as pune usa dubla ce Dumnezeu! Nu as primi gay in casa! Daca r veni Sakura? i-as deschide 10 daca ar veni Kakashi...huai as ascunde cartile si l-as primi (este super dragutel profesorasul asta 1010)
Da.Frumos ai raspuns la intrebare,dar unde Dumnezeu ai scris si intrebarea pe care trebuia sa o pui 21?In fine... pun eu alta 23

Next:Ce-ai face daca Sai ar vrea sa te sarute 15?
I-as da un pumn in fata si i-as spune sa se duca la Ino ca mie mi se pare ca se potrivesc 10.

Next : Ce ai face daca Orochimaru ar fi presedinte si ar tortura pe toata lumea ?? ( eu stiu ce as face 10 4 21 )
Hmmm.buna intrebare pai eu as deschide o campanie impotriva lui si apoi noaptea am merge furis la el in timp ce doarme ,ma furisej pina la el in camera(yack)si as incepe sa vorbesc ca o fantoma sa-l bantui si sa ii spun ca eu is Base si sa-si de-a demisia ca daca nu o sa-l bantui deacum toata viata
*lipsa de inspiratie*

• Ce ai face dacă te plimbi pe strada și din greșeală dai de Kabuto care citea o revista si când te uiți era o revista playboy?
• Ce ai face dacă te plimbi pe strada și din greșeală dai de Kabuto care citea o revista si când te uiți era o revista playboy?

As face spume la gura. Cum adica citeste fara mine? Ce nesimtire. I'as lua revista si m'as face comoda pe bordura apoi o rasfoiesc el stand in spatele meu.
Sper ca revista sa fi fost yaoi, ca daca era yaoi ... doamne ce nu faceam!
In primul rand i'as fi dat un pumn de sa il arunc pana intrun bloc, apoi m'as duce la el si i'as spune:
"Porcule! Cum indraznesti! Esti gay si nu mi-ai zis! Frate... cat te iubesc." Si uite asa as incepe sa il pup/sarut sa il iau in brate si sa ii spun ca iubesc gay/homosexuali. Si uite asa am trait pana la adanci batraneti pana am aflat ca Kabuto era lesby si ca ma inselase cu sora fratelui mai mic a lui Sasuke.


Next: Ce ai face daca ai afla ca Temari e sora lui Sakura iar tu le esti verisoara?
Imaginatia asta, ma lasa chiar in momentele bune...
Um... ar fi o descoperire shock ._. si m-as bucura pentru ele ca sunt doua surori de aproape aceeasi varsta si nu cu 10 ani diferenta poate si mai mult.(ma bucur ca sunt singura la parinti desi mi-ar fi placut o sora de varsta mea46).
Next: Ce ai face daca te-ai fi impiedicat si in urmatorul moment te-ai fi trezit peste Neji5.
Uuh, Neji5, Ma`love X:.
Pai :- ?..Mi`as cere scuze ca sunt o impiedicata: )), si ca imi pare bine de cunostinta >: d<.
Dupa ce mai schimbam o vorba, una alta : >...I`as propune sa mergem impreuna pana la scoala...
(deciiiii, eram in drum spre scoala=])

Next: Ce ai face daca ai afla ca Shikamaru este fratele tau de mult pierdut : >.