Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ai face daca.....
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pai e logic, Lee s-ar alege cu o spitalizare indelungata sau in cel mai rau caz l'as omori si as incerca sa-l iau cu frumosul pe my boyfriend

Ce ai face daca Guy ar incerca sa te omoare?
Mdea ... slabe sanse . Te pui cu ala cu cornite , pai nu mai scapi de el . Se spune ca pot fi cea mai rea persoana din istorie cu cei ce sunt rai cu mine . Incapatanata si fara scrupule asta sunt eu 19 Vai Guy spune-ti rugaciunea ca s-a zis cu tine si daca sezi cuminte si ceri iertare poate te iert 71

Next : Ce ai face daca Sakura ar incepe sa te bata cu o perna ?? [ Lipsa de inspiratie =.=" ]
"Ce ai face daca Sakura ar incepe sa te bata cu o perna ?? "

Sincera sa fiu cred ca m-asi supara...glumesc. Asi lua si eu o perna si ne-am distra. Dar in timp ce ne batem ii vorbesc despre Sasuke ca sa fie cu gandul in alta parte, iar cu ajutorul acestei distrageri o pot invinge usor. Sasuke mi-ar fi un aliat pe cinste, chiar daca e nu a semnat sau sa stie ca am vorbit despre el.

Next:
Ce ai face daca Pein vine la tine si-ti sugereaza sa te transforme intr-o muza de-a lui? ( nu am inspiratie)
Hmmm ... Pain ? Suna tentant dar nu multumesc 71 Adica esti dragut dar nu esti genul meu . Mai bine incearca o casa mai incolo ca deh . Succes in cautare , sa-mi spui cum a fost 10

Next : Ce ai face daca Choji ti-ar manca toata mancarea din frigider si nu ai avea cum sa te duci sa-ti cumperi de mancare ? [=.='"]-p
Cee ? >:] Mai, nu chiar pe toata, ca mai are si lumea nevoi :]]. Pai i.as zice " Idiotule, de ce mi.ai mancat si iaurtul -_-' ala cu fruncte 45, pe restul puteai sa le iei, tin cura >:].

Ce ai face daca Miss Ino ar veni la tine in casa, mai exact la garderoba ta, si ti.ar schimba toate hainele dupa gusturile ei >:] ? 15
Erm, nu am nimic cu gusturile lui Ino... Probabil că aş fi puţin spaţială când aş vedea prima dată... Da' mi-aş reveni destul de repede XD.

Ce ai face dacăăăăăă... Dacă ar veni Naruto la tine şi ţi+ar boci în poale că Sakura l-a bătut? Iar...
L'as respinge si i-asi spune sa boceasca in alta parte caci deocamdata sunt BUSSy

Cf daca Kakuzu ti-ar da niste bani falsi si tu ai fi la puscarie din cauza ca ai incercat sa platesti cu ei?
Păi, ce aş putea face? Adică, nu cred eu că ai putea ajunge la închisoare pentru asta, dar mă rog. Ei bine, mi-aş ispăşi pedeapsa şi m-aş învăţa minte să nu mai primesc bani de la persoane ca el21

Next: Ce ai face dacă (,) Karin ar veni la tine cerându-te în căsătorie [ tu fiind fată21]

Nu dispun de o imaginaţie prea bogată în momentul de faţă>.>
19 Ce intrebari :X 21
Pai ce as putea sa fac ... m-as asigura ca are ochelarii potriviti , apoi as incerca sa vad daca are temperatura si daca nici una dintre acestea nu dau vrun rezultat favorabil pentru ea , atunci cred ca i-as da un sut in fund cat sa ma tina minte . Pai bine mai fetito daca tuh nu esti in toate facultatile mintale si tocmai tuh te-ai gandit sa vi la mine cu ganduri dastea de ce nu te duci mai pe la padure pe acolo ca daca ai bani iti faci si 50 de sotii 2124
Oh god ce lume nebuna phew 2124

Next : Ce ai face daca ai fi nevoita sa mergi cu Shikamaru la scoala in fiecare zi ?
Ce sa fac? 46 . As accepta ` . Oricum nu o sa se intample nimic . 78
Next :Cfd Naruto ti-ar spune ca prietena ta cea mai buna este inchisa intr-o camera sii ca pretul libertati pentru ea ar fii sa ii daruiesti o revista playboy? = ]]] [ o.o a revenit 19 ]