Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ai face daca.....
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
o.O'' Crazy women! imbracate imediat ca nu vreau sa te vad !! iesi din fata meaa !
cam asta as face 21
Next: ce ai face daca Sai te-ar invita la un party de revelion ?15
Nimic. Nu m-as duce... Nu-mi place Sai... Sai nu-i asa de dragut ca Dei-kun :X Daca m-ar fi rugat el as fi zis da (:
Next: CFD ar veni la tine Sasuke si ti-ar spune ca vrea sa fiti impreuna de Craciun?15
Ce dragut ,pai hmm mas gandi un pic si poate as zic e da
Ce ai face daca Shikamaru,Chouji ,Naruto sii Lee ar veni la tine la usa de Cracuiun si ar incepe sa iti cante o colinda ?
M'as rade de ei si le'as da cate 10 bani 4 Sunt egoista i know19 E criza ce vrei?21))


Cfd dk Deidara te'ar invita sa dormi la el?
O intrebare interesanta.Un personaj destul de "romantic",cred eu.Cred ca as accepta fiindca este unul dintre preferatii mei.Desigur...daca m-ar invita la el acasa sa vedem un film sau sa mancam pana explodam(nici chiar asa),eu as accepta.Dar cand deja lucrurile ar iesi din control ca in telenovelele acelea enervante,cred ca as lua din bucatarie o tigaie cat se poate de mare si l-as lovi direct in cap de ar zbura ca un titirez pana la capatul lumii si inapoi. Desigur,as si putea accepta,dar deja ar deveni scarbos.Deci raspunsul meu final este da(in anumite conditii).
Randul meu : Ce ai face daca ar trebui sa alegi intre Sasori si Sasuke?Pe care ai alege?????
Aw doamneeee ce doare intrebarea asta 21
Pe Sasori, trebuie sa recunosc, as alege papusa aia roscata.
Dar, DAR!
I-as la sfarsit pe amandoi si i-as trimite la culcare. Poate, poate 19 Adica poate se imprietenesc si mai stiu eu ce...alea alea. ANywho, pe Sasori.
Next: Pe cine ai alege, iar: Pe Kakashi sau pe Iruka?
Il prefer pe Kakashi .Personajele mele se bazeaza pe caracter,frumusete si PUTERE.Oricum,Iruka e chuunin iar Kakashi este jonin.Iruka este un dulca copilas pe langa Iruka.Intr-o batalie,Kakashi ar castiga cu siguranta.El are un caracter simpatic,dar deprimant uneori,iar Iruka este mereu vesel si eu nu suport veseliaZuppy03 Deci raspunsul meu este Kakashi.
Randul meu : De care ti-ar fi mai frica:de Itachi mumificat,Deidara cu o singura jumatate din corp sau de sceletul lui Sasuke???
Ianinkssssss :dead: You kill me? ....Bad question , Bad answer :ask:...Sincer mi-e frica de ei si fara ce ai precizat thu mai sus dar, cel mai mult,imi e frica de...deidara brrr...
Next:
Ce ai face daca Itachi ti-ar spune : Saruta-ma apoi kill me...?
@sashamei, am ras de pura placere cand ti-am citit intrebarea 21
Pai daca micul Itachi mi-ar cere sa il sarut si sa il omor, l-as saruta, m-as juca cu el, i-as da sa pape, i-as mai da un pupic, l-as schimba de haine, i-as mai da un pupic si l-as omori, poate asa moare fericit 21 ah, cata melancolie.
Anywho, next: Ce ai face daca Sasori, nah, ti-ar canta o serenada la 3 noaptea, apoi s-a impusca sub geamul tau?
-Lesin eu cand il vad ,dar poate ca nu ii grav iar dupa aceea chem ambulanta sa il duca la spital nu vreau sa fiu acuzata de crima
Next:
Ce ai face daca Sasuke ar veni si tiar spune defapt tiar sopti la ureche(cu o voce sexy ):You can be my private dancer girl?