Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ai face daca.....
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Logic, as incerca sa-mi scot guma cumva 24

Ce ai face daca Neji te-ar pune sa faci streapteaze intr-un club si te-ar plati cu cat ai vrea?
Nici prin gand nu imi trece sa fac asa cv 33 Tin la demnitatea mea si ea nu poate fi cumparata pe nicio suma de bani!

Cfd Kiba te-ar servi cu un pufulete? O.o [lipsa de inspiratie]
21 Cu un pufulete ? Unu ? Ce om zgarcit 21 Glumeam ... As accepta ca sa fiu politicoasa , daca e otravit e norocul meu 2124

Next : Ce ai face daca Naruto te-ar invita la un suc dar ar uita banii acasa ? [ 46 ]
Me: Umm , tu m`ai invitat tu platesti ! *Hug*
Naruto: Cee ?!Da n`am destui bani ... *Cry*
Me: Naruto ... 45
Naruto: Umm , pai daca stau mai bine sa ma gandesc , cred ca am .
Me: Si eu te iubesc Naruto !
Naruto: Eu te iubeam mai mult inainte sa ma seci de`a dreptul ... 46

Pai , ce ai face daca Sasuke ar fi atarnat de o stanca si tu a fi singurul care l`ar putea salva ? [fara inspiratie]?
L'as salva 21 Doar daca renunta sa il mai omoare pe Itachi-kun 5 Altfel l'as lasa acolo sa se inece 21


Cfd ai fi la o petrecere de Halloween si l'ai vedea pe Zetsu in costumul Evei?
As muri de ras si as face misto de el dandu-i sperante false :]] 24

Cf daca Hinata ti-ar cere sa-i propui un costum sexy pentru o ''intalnire'' cu Naruto?
Ooo 15 I-as zice sa se imbrace cu un tricou larg, pana dupa fund, cu decolteu nici prea mic nici prea adanc si cu niste colanti 2 sferturi, iar in picioare niste sandale cu toc 5


Cfd Sasuke te-ar invita la tine acasa si te-ar intreba daca vrei sa asculti Skillet?
Pai nu m'ar deranja, m'ar duce 4

Ce ai face daca Naruto ti-ar spune ca vrea sa-l omoare pe Deidara si tu trebuie sa il ajuti?[lipsa de inspiratie b-)]
45 Kukuthi ce rea esti! O.o Doar nu crezi ca l-as ajuta, nu? Bineinteles ca nu! I-as trage un pumn in cap pana ii iese ideea asta din creierasul lui mic cat o aluna.


Cfd Konohamaru ar arunca o calimara cu cerneala in tine?
I'asi baga cernela pe gat si l'as inchide timp de un an intr-un sicriu, si i-asi da si eu calimara in cap Zuppy05

Cf daca Jiraya ar vrea sa faca prostioare cu tine?