Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ai face daca.....
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
m-as uita la ei ca la curci X_X O_O . nici macar nu-mi place de ei , sa ma lase in pace ................................................................. si probabil ca m-as duce in altacamera sau m-as apuca de citit 21 so , i-as ignora 21
Next : Ce ai face te-ar saruta Sasuke ? 21 ( pt cele care il urasc , dar si pt fane :p )
O_O De caaaand visez 105 Cred ca inrebare asta a mai fost pusa de cateva ori, dar in fine. Cine l-ar refuza? Ei bine, eu niciodata! De ce sa mio i-a Sakura inainte? Uhh... Bunaciunea mea21 Cine stie ce mai crede lumea ^.^"

Ce ai face daca Chouji ar veni la tine si te-ar invita la un ramen si daca nu ai merge cu el sa-r sinucide?
L-as lasa in mana domnului , nu ma duc si nu imi pasa , poate sa se sinucida de 1000000000000000000000000000000000000000000000000000 de ori daca vrea , eu tot nu as iesi cu el 21
Next : Ce ai face daca Sasuke ti-ar zice ca te uraste ? 10
Sasuke ma uraste? So what? 78 I-as spune ceva de genul: "Stai linistit, ca nici eu nu am o parere buna despre tine, asa ca n-ai decat sa ma urasti, pt ca nu ma afecteaza." Si as pleca linistita.

Ce ai face daca Naruto ti-ar sugera sa-ti vopsesti parul in roz?
Cred ca i-as spune: Alta culoare mai inspirata nu puteai alege?22.Dute la Sakura si holbeaza-te la bomboana din capu' ei si lasa-ma pe mine cu nuanta mea de par78. Iar dupa as pleca21.
Next: Ce ai face daca Shikamaru ti-ar face cadou de ziua ta cel mai dragut talisman din lume?
I`as spune ca daca viata nu e roz asa cum zice el atunci nici parul meu nu va fi.Urasc rozul.
Next:Ce ai face daca Gai sensei si Lee ar veni langa tine si incepe amandoi sa saliveze? XD

Later edit: c`mon dude. >.< off.....Pai cred ca as rosi toata si l`as saruta. 106
Ramane acelasi next.
Hachiko ...45
as saliva si eu cu ei 21 Zuppy03

ce ai face daca tiar face kakashi tehnica" 1000 de ani durere" ? 21
M-as feri si l-as plesi cu tehnica 'invata sa te dai pe skate'. Really painfull xD.

Next: Ce ai face daca ar veni Gaara la tine si ti-ar spune ca vrea sa te omoare?
L`as intreba motivul si pe urma i`as zice sa o faca repede ca nu am toata ziua la dispozitie. ^^ Daca asta e dorinta baiatului,de ce m`as impotrivi? XD
Next:Ce ai face daca Orochimaru ar veni la tine cu limba lui kilometrica si te`ar linge pe gat?
As face infarct. Se stie ca Orochimaru e idolul meu in materie de evil people fron Naruto. I f****** love him :X.

Next: Ce ai face daca ar veni Naruto la tine si ar face Harem jutsu? 5?