Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ai face daca.....
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
O.o Ce are toata lumea cu Sasori? Ma rog. Cine vorbea 24) I'as refuza oferta 21 dar as primi papusa 71

Cfd Jiraya te-ar transforma in broasca?
Daca vine la mine...il facem 15 21 Copilu` lui Sasori ar fi asa dulceee [ daca n-ar semana cu mine ]

Ce ai face daca Itachi ti-ar atinge fundul ? 15
L-as snopi in bataie,nimeni nu are voie sa imi atinga fundul:crazy: cu cateva exceptii

Next:cfd te-ar pune hokage?
Hokage? OMG pai nu stiu. Cred ca m-as ciupi sa vad daca e adevarata faza. Apoi as colinda Konoha asa, aiurea, sa vad si eu satul ala cu ochii mei. I-as cere lui Naruto sa marga intr-o misiune pentru a recupera corpul lui Sasori si i l-as da cadou lui Sakura 19 Asta as face.
Next: Ce ai face daca Gaara ti-ar cere sa fii sotia lui?
Ahhhh ce vis frumos 105 Normal ca as accepta ... pentru el orice :X Love Gaara forever :X 21
Next : Ce ai face daca ai afla ca trebuie sa iti petreci revelionul cu Neji 15 :X
Neji e un tip dragutz 15 Daca vine si Sasuke 100% voi fi acolo 15

Cfd ai afla k Naruto s-a terminat?
AS cauta ca nabuna toate episoadele.Imi place sa fiu mereu informata.
Next : Ce ai face daca te-ai pierde pe o insula pustie cu personajul tau preferat?
Ohoho ce n'as face 24 Nu incep sa scriu ca nu imi ajunge o pagina 24


Cfd Naruto ti'ar arunca niste pocnitori in casa si ar lua foc?
Ahhh!!! Idiotuul! Cred că aş ieşi repede din casă şi aş începe să îl alerg şi probabil l-aş omorî!

Next: CFD Hidan ar vrea să lupte cu tine şi să te omoare?
Foarte simplu ... il omor eu prima ... Ce mare paguba ? 4
Next : Ce ai face daca Pein te-ar ruga sa devi dama lui de companie ? 21