Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ai face daca.....
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Off : Nu-i adevarat ... Gaara este a lui Roseee 101010 [ Lightning ---> acea Rose 10 ] si al meu of course 10

On : Ah ! ce frumos ar fii ... Oricand m-as duce cu el si oriunde . Cred ca as incepe sa plang daca m-ar lua si de mana ... o sa zica ca-s nebuna dar poate o sa ma si consoleze *.* ... Uiiiiiii !! ce frumii ar fiii !!
Senqiu de intrebare pupic

Next : Ce ai face daca ti s-ar strica calculatorul si Sasuke ar veni sa il repare dar nu ar face o treaba prea buna ? [ my evil mind 19 ]
Nu conteaza 78 , lasa ca deaia var`mea este Inginer Informatician , poa` sa-l repare ea , tu vino in`coa beib1 15 :]] .

Ce ai face daca Naruto ar fi coleg cu tine de camera si ti-ar cere sa-i faci un masaj 21 ? 15
Bueii ce ai esti nebun?= ]] .Adica hello` . Nu.s masueza sau ceva de genu.Cauta pe altcineva65
Next:Cfd Kakashi ti.ar cere un imprumut pentru doua zile? [ lipsa de inspiratie:=) ]
Umm , nu.s acasa , n.am bani , cauta.ma pe la supra.terasa vezi ca ma gassti acolo 65 , la PC este sosia mea , nu.s eu :]]

Ce ai face daca Ebisu`sensei ti.ar cere sa mergi cu el la un bal ? 15
Nu, multumesc. Inventez o scuza si scap. Tipul ala e enervant.

Ce ai face daca Naruto s-ar rade in cap si ar veni chel? =]]
Nuuu . Nu te rog , te implor , mie imi place parul tau asa cum este8 . Nu te RADE ca te bat 19 , inteles ?

Ce ai face daca Naruto ar sari pe tine si te.ar pipa pe abraz 21 ? 15
Unde ? 23 Whatever pe mine nu sare nimeni ca-s fragila si cine stie 22 ... Naruto , mama , stai cuminte ca nu vrei sa te pedepsesc ... Crede-ma si sa ti se taie capul e mai bine decat ce as putea sa iti fac eu , so nu te sfatuiesc sa te atingi de mine . Daca mai am pe piele fie si o vanataie fa-ti rugaciunea ca te omor 14 ... si nu o sa fie o moarte tocmai usoara 19

Next : Ce ai face daca ai afla ca Itachi e in inchisoare si are nevoie disperat de tine cu putin ajutor >> 108
Vin , vin , vin Itachi`san 8 . Si cu ce sa te servesc eu pe tine ? 15

Ce ai face daca ai afla ca Sasuke`san8 e Gay 21 ? 15
Wtf??? Cum sa fie gay? It's funny bad, but I do not think Sasuke is interested boys
Trebuioe sa recunosc ca nici fetele nu-l preocupa...Smile

Ce ai face daca ai fi angajata la Ichiraku pe neasteptate si Naruto ar veni si ti-ar comanda o portie de ramen?
Mda , mda , tocmai la iChiraku :]] , pai i.as da.o , de sa.i fac ? :]] . Anyway , vreau si eu 19

Ce ai face daca Naruto s-ar urca peste tn. ? 21 15