Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ai face daca.....
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Multumesc beib` dar mi imi plac bananele 24 . Glumeam . I`as multumi si as pune portocala pe noptiera , doar nu vrei sa infulec in fata lui , nu ? 21


Ce ai face daca ai da teza la mate si proful care coecteaza ar fi insusi Miister Sasuke 15 ?
[i]As lua un doii 24 . Nu ma voi putea opri din holbat l| : ))
Next:Cfd Sasuke impreuna cu Naruto te`ar sechestra intr-o camera plina cu soricei disperati dupa branza? [ = )) ]
Si mi`mi place branza , deci considera`ma si pe mine un soricel :}} . Cred ca m`as simti in stilul meu , eu si asa sunt cam sarita de pe fix :]] .

Ce ai face daca ai trai in anime in Naruto ? 15 si ar fi sa zicem Hight School Konoha
Wtf?Mama ce intr fii atenta la detalii3
1.As da-o la oparte pe Sakura si as incerka sa-l cuceresc pe Sasuke...adika as reusi3
2.Karin ar pati-o de-a binelea.....ar fii cheala[*evil mind*]
3.Hin....poi Hin....as invata-o sa fie rebela si sa se dea la naruto15
4.Poi.....[*perv mind*]....Sasuke15....stiti voi21
Deci cam astea sunt ideiile.....ce-a mai mare sa am o relatie cu Sasuke....HAPPY^^!
CDF:Ai fii nevoita sa te casatoresti cu Kabuto,dar ai fii insarcinata cu Orochimaru?15
=]]] Un singur lucru , Lol :]] Cum mama lu` mama mea sa fiu insarcinata cu Oro-sama :X :]] Heii Kburo-san , you want to be my boyfriend ? I love you very much hug ! Nu as vrea :]] Doamne fereste , dar daca r fi adv . i`as da cap in cap si nu l`as lua pe nici unul :]]

Ce ai face daca Sasuke te`ar saruta brusc , pe neasteptate , tandru , apasat , senzual 15 :]] :]]
" ....te`ar saruta brusc , pe neasteptate , tandru , apasat , senzual ? "
Uuh, deja am ganduri necurate in minte : )) . Pai...i-as raspunde la sarut. Dupa ce-l terminam ii trag o palma : )) Si l-as intreba " Da, ce te apucat? Nu ca nu mi-ar place... : )) " Sii, l-as apuca de obraji si pupic
Ce ai face dacăăă....Deidara : > si-ar da chiloti jos si ti-ar spune : Hei, pot să te rog să-mi faci o favoare ? Spală-mi si mie ! Te rog ? : )) [ ce efecte are si dimineata asupra mea 21 ]
Lol Doamne :]] Eu nu imi spal nici sosetele si vrei sa iti spal ie !!! chilotii !!! ce bunica :]] Nici odata iubire , niciodata :]] !

Ce ai face daca kIBA te`ar face ajutorul lui de bucatar ? 15
Deci, Kiba sa fie bucatarul...In primul rand nu stiu sa gatesc asa ca...Mai mult as strica in bucatarie. Poate doar daca vrea sa ma puna sa gust sau sa am grija de Akamaru =D.

Ce ai face daca apartamentul lui Sasuke ar fi inundat si te-ar ruga sa il lasi sa stea la tine cateva zile?
Sunt o vecina de treaba da sa nu crezi ca te inghit ... canapeaua e toata a ta , sper sa fiti fericiti impreuna . Programul la baie ... hmm e toata a ta cat timp sunt eu la scoala si ... mananci singur daca nu sti sa gatesti . That's all 4

Next : Ce ai face daca Neji ti-ar spune ca e corijent la mate si ca ii e frica sa dea ochii cu parinti lui si te-ar ruga sa il lasi sa stea la tine ?
Vin`o , am atatea sa te intreb :]] . l-as primi , cu siguranta , si asa o camera este goala , esti bine venit , beib` hug . Nu o aduci si pe Ten` ? 15

Ce ai face daca ar trebui sa ii ajuti pe Sasuke si Naruto cu invatatul ? Sa ii meditezi .. :]] . 10