Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ai face daca.....
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Doamne!
Garra? M-asi apropria de el si i-asi da una atat de tare incat nici un jutsu nu l-ar durea atat de tare ( am facut carate, dar de la un verisor).
-Esti super hot. imi spune el
-SI tu esti frumos. Vrei sa ne casatorim?
-NU
Ce?
si i-asi da una de toata frumusetea.

Ce s-ar intampla daca Pein ar veni la tn la usa si te-ar cere in casatorie? Si nu oricum, cu un inel scump in mana?
Oh.........mereu acelasi raspuns.Incerc s-o mai schimb
Inel scump?Lucrurile materiale nu ma intereseaza
Pein;Dar sunt baiat bun?
Eu:Iti bati joc de mine?
Pein:Te iubesc-avant ochi de catelus
Eu:Si daca ma iubesti ce-ti place la mine?
Pein:Sani tai m...-nu apuca sa-si termine propozitia ca ajunge pana in Paris facand bucatele turnul Efel
Eu:BAIETI!!!!
NEXT:Ce ai face daca Ino ar veni la tine si ti-ar propune o noapte in patru tu Sasuke si ItAchi? :->
Doamne!
Asi face-o in toate felurile si apoi ia-si spune ca vin asa ca sa ma astepte afara. Ii inchid usa si ma pun lenjera pe canapea butonand telecomanda. Ino bate la usa ca descreirata si eu stau lenjera si linistita.
Next:
Ce ai face daca Sakura ar spune ca este lezbi ( nu stiu cum se spune ca nu ma dau in vant dupa asta) si ca te place?
Cred ca as incepe sa vars(I hate sakura e prea ros si prea obsedata) si as arunca-o de la balcon (stau la etajul 8 asa ca....mwahahahah)
Next:Ce-ai face daca Haku ar veni la tine si te-ar ruga sa-l lasi sa se ascunda la tine acasa pentru ca o banda de ninja incearca sa il omoare?(me:i-as omora pe nenorocitii aia care atenteaza la haku al meu)
pe cine petine Haku?Cine intrazneste? x-( Vai de viata vieti lor!!!! 24 si astfel as ccema toti consateni din satul vecin.Iar ei ar veni cu furcile si tortele in mana ca sa il apere pe frumosul Haku!!8
NEXT:Ce ai face daca Itachi ar veni la tine inbracat doar in bikini si ar incepe sa-ti danseze HULAHULA??24 ce ideei am si eu
Cred ca as incepe sa rad, i-as spune sa nu inceapa inca, m-as duce la bucatarie sa imi fac floricele si as lua camera de filmat, iar cand termina de dansat ii fac si o poza, iar urmatoarea zi tot cartierul va vedea ce a facut frumosul de Itachi.
Next: Ce ai face daca Jiraya te-ar vedea in lenjere intima, ar scrie in cartea lui ca esti sexy si ar spune tuturor ca esti singura si iti cauti iubit?
24. Ai niste ideei de ma lasi gata. Hula? M-asi prapadii de ras si ia-si cera pana dimineata bis. Cred ca asta asi face. 24 Nu pot sami revin. MI-l imaginez pe Itachi cum arata si cum danseaza 24. Doamene asta ma dat gata. Ce ideei ai si tu.

Next:
Ce ai face daca l-ai vedea pe Lee ca isi penseaza spancenele? ( stiu ca nu este buna dar nu am idei)
o sa raspund la ambele ca sa nu ramana asa:
ELE4ragutul de Jiraya...stie cineva ce inseamna abstinent?nu?nu?las ca stie jiraya
~~Andreea~~:NUUUUUUUUUUUUU!!!Mancati-as inimioara de cine mai rad eu acum? 24
NEXT:Vine Yonfaime la tine si zice AIAIAIA mancati-as inimioara,pui cioruta mea frumoasa vrei sa fii tiigana mea?iti dau bani grei sa moara mama.....(scuzati lipsa de inspiratie)
PS.NU-MI PLAC MANELELE
2121 Omg, you are crazy21 revin cu un edit . Nu vreau sa mio i-a andreea inainte 19

[edit]
I-as spune asa:
-oooooofffff viata taaa!!! ai sa tanjesti dupa eaaaa! Manelistu dreacului! Valea d-acilisea ca imi imputesti creieru'! Dute la baluba din Africa! Sau stai...nici ala nu se uita la manelisti hipioti!

Asa...sa revenim.
Next: Ce ai face daca ar veni la tine Gaara si ti-ar spune ca el este mai frumos, intelectualnic etc. ? [lipsa de inspiratie ]
Pardon baietas?Tu sti cu cine te pui?eu sunt mama lui GURRU,he desteptule!!Mai comentezi acum?
NEXT:Vine Hinata la tine avand in mana un CD si spune;Doar o data,hai te rog!!!Filmele indecente sunt la moda,doar noi doua,doar o data!!!!-stiti la ce ma refer:->