Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ai face daca.....
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Nimic.As sta si as privi... in caz contrar ia-si face galerie lui Sasuke21
deoarece pe Naruto nu-l suport
next:ce ai face daca Itachi ti-ar cere sa fi unul dintre membrii organizatiei "Akatsuki"?
Acum eu...
Pai cel mai sigur i-as zice NU!Adica nu as vrea sa fiu memebru Akatsuki pentru k nu-mi prea place k-s...Oricum as spune nu pentru Itachi.
Next:hmm...deci ce ai face daca...Sasuke ti-ar cere sa-l ajuti pentru a-l distruge pe Itachi?[[Sa zicem ca tu esti puternic/a si a-i putea]].
Hm...
Pentru inceput l-as pune sa ma antreneze un pic dupa care l-as ajuta.
As pleca fara bagaje, fara nimic. As lua cu mine doar o sabie. Ar fii super tare!
Hmm...
Ce ai face daca Hinata ti-ar bate la usa si s-ar indragosti de tine la prima vedere? (pentru baieti)
Ce ai face daca Lee ti-ar bate la ussa si s-ar indragosti de tine la prima vedere? (pentru fete)
71 interesant3

pai....ce as face???!??? as face o fata mirata apoi ... mash gandi putin si iash spune k eu nu il plac [ sunt rea 71 ] si ias inchide usa in fata .... DC ?? pentru k nu-l suport 71

next: Ce ai face daca ... teai intoarce de la scoala si l-ai vedea pe Sasuke sau pe Sakura ranita pe strada ... ??? [[ srry nu prea am inspiratie ]]

...::PheonixFlames::...

i-as ajuta... inainte sa mai apara alt fan pe strada21
da mai intai l-as/as duce-o acasa, as lega-o de scaun, i-as pune lanterna in cap si l-as intreba pe unde e drumul spre lumea animeurilor 19 [buhuhu, evil laughting] glumeam, i-as ajuta^^

ce ai face daca te-ai trezi la scoala cu un kunai explosiv in fata...si cu cateva secunde inainte de a exploda ai fi salvat/a de naruto?
i'ash multumi...^^...dar totusi ash fi putin suparata[baka me..>.>]ca nu am fost destul de atenta incat sa evit kunai'ul...2222...si pentru a'i multumi lui Naruto l'ash duce la magazinul cu rammen...^^[asta ar fi singura si ultima data...x(]
444

sooo...ce ai face daca...neji hyuuga/hinata ar/l'ar saruta/o pe hinata/neji...stiind ca tu esti indragostit/a de el/ea...si colac peste pupuza...X_x...stiind ca ii privesti???[girls]
vice-versa[boys]..^^

...::PheonixFlames::...

pai...let's see...sunt fata so Neji. Probabil ca asta s-ar intampla intr-un vis sau daca e sa-i vad, dau o tura in jurul lor, ma apropii de neji(hinata nu ar avea curajul sa faca prima miscare oo ) si l-as intreba ce l-a apucat de isi saruta verisoara... cu saraca TenTen ce faci?21

ce ai face daca ai afla de la un ninja aparut de nicaieri pe strada, ca parintii tai au fost Sasuke Uciha si...um...eh...Karin?[oh God...21]

Sugar_girl

pai..as sari in sus si as lesina pe strada..[cred]

..::next::..Pia..cei ai face daca tu esti singurul mostenitor al clanului Haruno si multe organizati ar veni dupa capul tau,ce ai face?
..::next::..Pia..cei ai face daca tu esti singurul mostenitor al clanului Haruno si multe organizati ar veni dupa capul tau,ce ai face?

=> well ce as putea face in legatura cu asta?Voi ridica garda cat mai sus si ma voi lupta.Pentru a dovedi ca eu chiar sunt singurul mostenitor al clanului si cel mai puternic,care voi duce maretia clanului meu mai departe.Well as lupta cu sange rece pana as invinge.Fie ce-o fi nu ma las4

Ce ai face daca Orochimaru te-ar invita in oras ? 21
asta chiar e o intrebare reusita 21212121
pai....in primul rand as face o fata mirata,apoi iash spune k NU de m-ar auzi tot orasul [ dc? pentru k ma enerveaza...nush de ce ] .

next : : : Ce ai face daca...te-ai intalni pe strada cu Akamaru , el te apuca de pantalon si te duce lui Kiba iar acesta se indragosteste pe loc de tine si te saruta ?? 71 tare ashai ?? 71 [ 4 girls ]

sau 4 boys

Ce ai face daca te-ai intalni pe strada cu TenTen si te-ar saruta fara motiv ?? 71 shi asta-i tare ashai ?? 212121