Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ai face daca.....
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
As intra in panica,nestiind ce se petrece si tot spunand ca este un cosmar 24
Next: Ce-ai face daca Naruto te-ar cere in casatorie?24
Aham... "Ma, tu esti tampit in cap?! Pe langa faptu' ca nu-mi plac blonzii nu-mi place de tineeeeee! Poate daca era Itachi... Sau Deidara... Sau Sasori... Unul dintre ei xD" Inchei citat. Cam asa as reactiona.

Next: Ce ai face dacaaaaaa... Kakashi ti-ar spune ca te iubeste 15? Ehh... Ce originala sunt 21
"-Oh, dragule, esti prea mare pentru mine, da` si eu te iubest sa stii :]]" Ceva de genu` , cred..Kakashi e un dragut :X

Next : Ce ai face dacaaa...mmhm...Sasuke ar canta ..Black and White(a lui MJ . ) si ar dansa ca el , for you 15 ?
OMg cred ca as ramane gen:WTFo.O". Si as incepe sa rad ca o crizata pe acolo:] ].
~Ce ai face daca Lee i-ar pune mana pe fund lui Neji iar tu sa fi singurul/a care sa fi vazut acest lucru. A si am uitat sa mentionez ca Neji nu reactionase in nici un fel 5. (yeah.. pervert mode >:3)
Mi-as zice ca s-au cuplat . si ca sunt gay X_X . As evita orice conversatie cu ei , sa ma feresc , nu vreau sa imi contamineze mintisoara mea de copilas ingeras nevinovat ............... Dar , daca s-ar mai intampla alta data si ar mai vedea cineva , probabil am incerca sa ne creem idei despre ce se intampla ........ Si ne-am face curaj sa ii intrebam .......
Next : Ce ai face daca Gai te-ar forta ....... stiti voi .......... nu mai continui ca banuiesc ca deja v-ati prins ................
"O____O" Dude... Tu esti bineeee?" asa l-as intreba... Poate l-as plesni. Flip style 21.
Next: Ce ai face dacaaaaaaaaa... Ten-Ten ti-ar spune ca vrea sa te omoare ca te-a vazut ca te uitai la fundu' lui Neji? [Frate, ce mi-a venit?!O___O"]
I - as spune " Ma fata , tu esti nebuna o.o avea o pata si aia mi - a captat atentia + ca tu nu stii ca mie imi place de Yondaime Gaiden 15"

Next: Ce ai face daca Orocimaru ar venii la tine cu un inel in limba , sa te ceara de nevasta ? = ))
"Daaaaaaaa!" si i-as sari in brate. Imi place de Orochimaru si nu cred ca l-as putea refuza vreodata <3
Next: Ce ai face daca Sasuke te-ar invita la nunat lui cu Deidara?
M-as duce 21 . As vrea sa vad cu cine s-a casatorit cu el , daca o cunosc , i-as felicita , le-as ura casa de piatra si copii frumosi 4 .
Next : Ce ai face daca Sasuke ar veni la tine cu un kunai si ti-ar spune sa il omori pe Itachi ?
L-as bate pana ar pleca. Cum adica sa-l omor pe Itachi. E Itachiiiii... Logic, frate 21
NExt: Ce ai face daca Gai ar veni la tine si ti-ar spune ca te-a visat azi noapte si ca erai fat frumosul lui?