Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ai face daca.....
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
ăăăm . 39 păi, as incerca să mă imprietenesc cu ea siii... dupaiaa eu cu sora mea (am una 15) am lua-o la bătaie . : )

Next: Ce ai face dacă o fată care seamănă cu Naruto ar veni la tine si ar zice " te iubesc ! " si dupaia ai vedea după ce fuge că e Naruto si tehnica lui de sexy jiutsu. ? 15

ediiit : As muri ? sii dupaia l-as omori eu pe el in viata 'cealaltă'.
L'asi prinde si iasi da un pumn de ar vedea stele verzi

Ce ai face daca Kakashi ti-ar fura hainele cand ai fi la dus?
Mi-as lua alte haine? Ermm... Poate ca l-as bate dup' aia xD.
Next: Ce ai face daca Sasuke ar veni la tine si ar spune 'Vreau sa-mi refac clanul cu tine!'. Eeeei? 21
Vaaaii ! Ce ciudat. Desi e personajul meu preferaat :chuu:, prefer sa ii spun : "Mai asteapta!" . Ce naiba?! Am 13 ani! :]]


Ce ai face daca ar trebui sa pleci cu Gaara singuri, intr-o misiune foarte periculoasa?
N'am timp, tre sa merg la scoala 24

Ce ai face daca Temari ar veni sa te omoare?
As omori-o si eu pe ea 19 Nimeni nu ma omoara pe mine 19


Cfd Sasuke te-ar invita la piscina in plina iarna?15
Cu Sasuke .. tentant :X cred ca m-as duce daca ar fi o piscina acoperita sau un izvor termal ceva ... oricat de nebuna as fi am grija de sanatatea mea 4
[ Cu Gaara m-as fi dus oricand si oriunde 15 :X ]

Next : Ce ai face daca Shikamaru ar fi beat si ti-ar zice ca ar vrea sa innoptati impreuna la el acasa ?? 15
Sa inoptam la el acasa hm.. Rap: Normall ca nu 5 Nu imi plake de Shikamaru10


Nextuu: Ce ai face daca cand tu ai face baie Orochimaru( sau cum se scrie) ar intra dezbracat peste tine in vana71?
nu ma uit, nu ma uit 65

next: ce ai face daca tsunade ar vrea sa te scoata la un ceai in toiul noptii la ea acasa?
maine am scoala n'am timp 21

ce ai face daca sasuke te-ar saruta pasional pipaindute?