Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce ai face daca.....
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Ehmmm... Cerd ca nimic,, doar n-am ce face 106. Ea probabil ar avea un soc major si nu cred ca ar mai folosi vreodata acea tehnica 15
Next: Ce ai face daca... Dei-kun ti-ar spune ca te uraste din cauza ca nu ai venit cu el... Candva.
Ironia face ca eu sa raspund la intrebare? Sau tu stiai ca o sa o fac? Ahhh! Firai tu sa fii :-l 2 Mi-as cere mii de scuze si i'as promite ca nu o sa se mai intample 108

Cfd ai fi in locul lui Sasuke si ai afla ca Itachi a inviat?
Errr... Sa stii ca stiam. Citesc viitorul in bere si tigari. Anyway, cred ca m-as da cu capu' de toooti peretii si, dupa aia, m-as duce sa-l omor xD.

Next: Ce ai face dacaaaa... Sasori s-ar ridica din pamant, ar veni la tine si ti-ar spune 'Ce faci papusa?' 21
As prefera sa imi zica ,,Ce faci, pisy?", dar in fine21. I-as raspunde ca sunt bine si l-as intreba unde a fost tot acest timp, ca doar nu l-o fi inghitit pamantul21 si l-as invita la o cafea10.
Next:
Ce ai face daca...Jiraya ar fi un om sarac si s-ar tara pana la tine cand ai iesit odata pe strada si te-ar intreba:,,Nenea/Tanti, imi dai si mie 3 lei?".
Faza cu 3 lei am vazut-o si eu la televizor24. Cred ca L-as intreba ce o sa imi iasa mie, iar dupa depinde de raspunsul lui. Daca o sa zica: Daca nu imi dai te .. sarut..( ca sa zic asa21 ), nu o sa ii dau la mai mult ca sigur. Dar totusi nu o sa saracesc daca ii dau21.

Next: Ce ai face daca Tsunade te-ar pocni direct in fata?
Mmm, pai nu cred ca s'ar intampla dar as pocnio in balcoanele alea mare si ca sa fim kit in fata
I'm a angel! 4

Ce ai face daca Shino Aburame ar pune gandacii pe tine?
HahahaZuppy05...a-si pocnio si eu peste fata..si a-si fi nervoasa!!Zuppy09

Next:Ce ai face daca Sasuke ar veni la tine si te-ar saruta?21:X
I-as raspunde la sarut dar dupaia l-as omor pentru ca si el la omorat pe Itachi-kun al meu.

Ce ai face daca... s-ar deschide un portal care te-ar teleporta direct in animeul Naruto, mai exact in bratele lui Pain?
Pain...ah Pein cat il iubesc pentru atitudinea sa dura!:X
As face ceva nebunesc domn'le las pupa apoi as luao la fuga 24

Next: ce ai face daca sakura ar aparea nuda[dezbracata] in fata ta? 21
Aoleu X_X Ce intrebare :X My blue and sensible eyes >.< [sau cum s'o zice la sensibil in eng. mie sila sa consult dictionaru] As ramane pentru un moment incremenita si dupa i'as da o palma. Cum sa stea nuda in fata mea?X_X CUm poate asa ceva?45 eeee 45

Cfd Kakuzu ti-ar cere un milion de euro?