Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce ai face daca.....

Cfd de ziua ta Naruto ţi-ar oferi o bucata de salam?
Scuze Naruto dar nu-mi place salamul.L-as ruga sa-mi faca turul satului si sa-mi gaseasca un loc unde sa locuiesc,dupa care putem sa dam o mica petrecere.

Cfd ai cadea intr-un canal si ti-ai da seama ca ai aterizat pe Naruto imbracat in zdrente prajind la un foc alimentat de gunoaie niste carne de porc?

L-as ajuta... dar mai intai l-as intreba cum a ajuns in starea aia :pfiu:

Hmmm.. ce ai face daca Itachi ar invia in fata ta?
[Imagine: Near__s_Signature_by_SofiWood.gif]


Pai ce sa fac? As sta si m- as holba la el ca altceva ce pot sa fac? 106

Ce ai face daca Hidan ar vrea sa- ti taie capul cu coasa lui?

I-as lua coasa si as distruge-o...:die:
Cfd... Akamaru, sau, mai rau, Kiba, ar urina pe tine, de pe un bloc cu 10 etaje... si majoritatea urinei ar ajunge pe tine... !?!?!?
:stress::ask::scary::cold::help::no::s:
:ha: Parca si vad...:dead:
[center][Imagine: forgive_people.jpg]
[Imagine: this-is-my-limit-83836-530-398.jpg][/center]

>.< Lui Kiba i-as darui un bilet spre morga si lui Akamaru.... il trag bn de tot de coada ca sa se invete minte


Cfd Karin te-ar invita la un concurs de miss la care participa?
[Imagine: EnvYQ.png]

21 Nu multumesc nu e genul meu ... desi mi-ar placea sa te vad cum plangi atunci cand pierzi . Trebuie sa sti cand ceva te depaseste oricum iti admir curajul 2124
Eh sunt cam ocupata deci imi pare rau ca voi rata asta . Sa-ti faca cineva poze pentru ca n-am mai ras de mult cu pofta 2124

Next : Ce ai face daca , de Sfantul Valentin , Itachi te-ar intreba daca vrei sa fi cu el ? [ lipsa de inspiratie 21 ]

Imprevizibilul sporeste entuziazmul fiecarei povesti de dragoste.
Iar eu pretuiesc fiecare moment neasteptat. (o^.^o)

I love :
Mizuki-chi...o(^-^)o [ my mammy ] ; Layla. [ my sury ] ; Kayla. [ my sis ] ; E. H. [ my daddy ] ; PnÈ™ . [ my little rainbow ] ; Eve. [ Prajiturica mea ] ; Briskly. and Ronnie.

[Imagine: desktop.png]

Is something about change !!!



Amm...As refuza....

Ce ai face daca, mergand singura prin padure, Sasuke ar aparea si te-ar imbratisa din senin?
[Imagine: 25rd0nd.jpg]

Cred ca as ramane ceva de genu "Wow" dupa care l-as indeparta si as pleca

CFD mergi prin magazin, iar peste tine da Naruto, care a cazut peste tine sarutandu-te? ( lipsa de inspiratie )
[Imagine: 2rcpz12.jpg]

Cincizeci de minute ne despart privirile. Mă doare să te văd mereu atât de distant faţă de mine. Cu ea eşti simplu tu, cu mine de ce nu ai fi? Mă laşi să sper că într-o zi vei putea să-mi vorbeşti aşa cum şi eu încerc să îţi arăt că ţin la tine, dar eşti atât de orb încât nu vezi dincolo de această ceaţă densă pe care ai creat-o de unul singur. Flacăra ce trăieşte-n mine devine din ce-n ce mai puternică cu fiecare privire, cu fiecare literă pe care mi-o rosteşti, dar îmi este frică. Frică ca într-o bună zi această scânteie să se stingă în mometul în care te voi vedea de mână cu ea. Îţi cer un singur lucru, te implor nu mă lăsa în urmă. Nu mă lăsa să fiu doar o umbră a trecutului...

Pai, mai intai l- as impinge de pe mine si mi- as sterge gura cu maneca bluzei si as urla la el

Cf daca De Sfantul Valentin Pain te- ar invita la o intalnire?

As refuza . Nu`l prea suport pe tip D:

Next : Cfd ai fii intr`un magazin si domnu ' de la casa ar fi insusi Sasuke ? [ lipsa de inspiratie :=) ]

' You say you love rain,but you use an umbrella to walk under it.You say you love sun,but you seek shade when it is shining.You say love wind,but when it comes you close your window.So that's why I'm scared when you say you love me. ' -Bob Marley



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce ai face daca... [3] Rose ^^ 104 46.970 16-05-2013, 11:42 PM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
13 Vizitator(i)