Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: ~pe cine alegi?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Hmm...Neji sau Sasori.Ah,urasc cand trebuie sa fac o alegere avand in vedere ca optiunile sunt doi baiei atat de kawaii.Dar sa ma gandesc.Neji...pana la lupta cu Naruto,pot sa spun ca ma scotea din sarite.Se credea mult pres uperior celorlalti...si m-a enervat ca a batut-o pe Hinata in halu ala in preliminarii.Dar NAruto,pe care toti il numeau ratat,a reusit sa il aduca cu picioarele pe pamant si sa ii arate ca lumea nu e asa cum si-o imagineaza el.Si s-a schimbat foarte mult,atat fata de ceilalti genini,unchiul sau dar se comporta altfel cu Hinata.Sasori...cel mai dragut din organizatia Akatsuki.A dus o lupta destul de dura cu Sakura,si i-a promis acesteia ca daca il bate,ii va spune unde urma sa se intalneasca cu Orochimaru...sau ceva in genu.Mi-a placut ca s-a tinut de cuvant.Dar,eu il aleg pe Neji pentru ca la urma urmei,e un personaj pozitiv.Si foarte dragut.
Next:Sai vs Sasuke
Il voi alege pe Sasuke doar este preferatul meu.Este foarte dragut ,puternic,inteligent si desi nu prea ii sta bine ca bad boy tot pe el il aleg.Nu pot insa sa yic ca nu imi place Sai pentru ca imi place dar il prefer pe Sauke.
Tsunade vs Kurenai
normal ca pe tsunade, este una dintre preferatele mele, si mai ales imi place foarte mult ca e frumoasa si puternica, desi e batrana stie sa isi pastreze tineretea

hinata/kisame
normal ca o aleg pe hinata,e unul dintre pers mele preferate din naruto.
imi place ca e atat de cute,desi in shipuden e inca timida e foarte puternica.
next: Tsunade vs sakura
Tsunade_ pei bine mey dar tsunade e mult mai inteligenta si puternica decat
Sakura.Era si de asteptat avand in vedere situatia ca
Tsunade a antrenat-o.Nu exclud faptul
ca si Sakura devenea puternica in shippuden, dar ceea ce vreau sa mentionez este faptul ca
Tsunade o intrece cu mult

obito uchiha VS Rin [ex echipa lui kakashi]
Aleg pe Obito. Poate daca stiam mai multe despre Rin si puteam sa-mi formez o parere ca lumea despre personaj as fi ales-o pe ea. Dar raman la Obito.
De ce? Pentru ca e un personaj datorita caruia s-a schimbat Kakashi, facandu-l cum e acum. E loial prietenilor, devotat si optimist. Si dupa cum s-a vazut e gata sa se sacrifice pentru prieteni.
Sper sa mai aflam ceva despre el in viitor Smile

Next: Kakashi vs Minato (The 4-th Hokage)
Nu pot alege intre ei,yondaime ptr ca sa sacrificat pentru sat si e asa de cute :X
si Kakashi ptr ca se ocupa in mod special de Naruto,+ its so cute :X ii aleg pe amandoi
next: Kimimaro vs Gaara :X
Kimimaro vs. Gaara
baa...clar Gaara. 21
Kimimaro-Da,este puternic,nu pot sa zic nu. Da, a avut o copilarie grea ...dar si Gaara a avut. Cum am mai zis,NU imi place la Kimimaro faptul ca ii era atat de devotat lui Orochimaru.Lupta si traia pt. el. Nu sunt de acord cu acest gen de gandire.
Gaara- Da, prima oara imi placea numai fiindca era super kawaii,si nu prea imi placea ca ura pe toata lumea,and so on...Dar iata ca pana la urma s-a redresat ... Si stim cu totii cat este de puternic.
In plus,Gaara l-a invins pe Kimimaro.Da,stiu,Kimi era bolnav si de aceea. Nu conteaza.A murit in lupta ,si nu mi se poate demostra ca daca nu era boala ar fi castigat.Eu tot la Gaara raman.

Next: Itachi vs Shikamaru.
Obviously Itachi. E personajul meu preferat. un ninja puternic, devotat, loial, capabil sa faca ceva ce nu multi ar fi in stare (nu zic ce ca poate e spoiler pt unii). E un ninja puternic, lucru pe care il recunosc multi din sat. Nu multi ninja ar putea deveni capitani ANBU la 13 ani. Si pe deasupra isi iubeste fratioru :chuu:

Next:
Tsunade vs The 3rd Hokage
pai chiar daca e si The 3rd Hokage puternic eu o aleg pe tsunade deoarece cred ca este mai puternica decat sarutobi deoarece ea a reusit ce si ce sa il invinga pe oro dar sarutobi a reuusit si el dar nu chiar atata chiar daca oro nu mai poate folosi bretele din vina lui sarutobi,deci tsunade e alegerea mea
acum dintre jugo si kimimaro

ps:toxic daca nu iti comvine ca ttot postez la topicul tau trimiti un pm si se rezolva444bye