Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: ~pe cine alegi?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Sincer pentru mine..personal este o alegere destul de complicata.Imi place Gaara la nebunie,insa Kiba are si el ceva care ma atrage.Gaara este tipul cel misterios,tacut si destul de dragutel,dar Kiba este tipul putin amuzant,dragutel si foarte placut. Well..cred ca am sa-l aleg pe Gaara..stiu,nu ma pot abtine :]]

Next: Shikamaru vs Itachi
Um..-_- Itaci ... e un personaj destul de interesant avand in vedere "istoria" lui
Next: Konan VS Karin.
Konan...imi place aspectul fizic si tehnicile ei....Karin e cam perversa si enervanta.

Naruto vs. Saskay`
Alegerea e foarte grea, imi plac ambele personaje, dar cred ca voi merge pe ideea ca il aleg pe Naruto, Dc? pentru imi place ambitia lui.Felul in care ajuta pe oricine la nevoie, Sasuke e dragut si imi place si personalitatea lui, dar totusi il aleg pe Naruto.


Next: Sai vs. Lee
Sai pentru ca in primul rand este mai frumos decat Lee, in al doilea rand pentru ca este mai inteligent decat Lee, in al treilea rand pentru ca este mai serios decat Lee... Si multe altele. Desi nu este unul din preferatele mele, dar diferentele sunt mari si automat aleg Sai.

Next: Sasori vs Deidara
Categoric Deidara. E mai tanar, mai dragut, mai amuzant, mai simpatic...ok cred ca am dat destule motive. Faza e ca nu mi-a placut prea tare de Sasori...adica, sa fim seriosi! Locuieste intr-o papusa hilara. Si cand am aflat ca Deidara a intrat cu forta in Akatsuki dupa ce a pierdut lupta cu Itachi, a fost dragoste la prima (a doua) vedereo//o. Il urasc pe Saskay` ca l-a ucis:die:.

Tsunade vs. Orochimaru.
O aleg pe Tsunade. E puternica, galagioasa, aiurita, simpatica si tine foarte mult la Naruto, ii da medalionul ei special ca sa ii arate ca il aprecieze. Smile Desi are momente in care e cea mai fraiera persoana din lume, tot mi se pare ok. Orochimaru e foarte rau, scarbos si urat, nu il suport. bleah

Neji vs. Ino 10
Neji-kuno//o. E foarte dragut si puternic in acelasi timp, ador felul in care se lupta cu ajutorul byakuganului...
Next: Ino Vs Sai15.
Il aleg pe Sai...este un personaj care imi place foarte mult21...nu doar pentru ca este foarte kinki...dar imi place si talentul sau..acela de a desena..si il prefer pe el decat pe ino..care nu o prea suport..e genu de fata :ce faci trebuie si eu sa fac...urasc genu asta de persoane

Next:Naruto vs. Kiba
Pai eu il aleg pe Naruto,Ptr. ca ii glumet si cand vine vorba sa-si salveza prietenii nu sta pe ganduri

Next: Shikamaru vs. Sai

:bye: