Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: ~pe cine alegi?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Sakura vs Karin >>' Etto... o prefer pe Sakura >>' ii mult mai draguta decat Karin >>' nu are nume de baiat Smile etto... pe parcurs devine mult mai puternica ^^ este kawaii ^^ 39... are parul roz ^^ * imi place rozul8 *. Personal cu Karin nu am nimic >>' dar chiar ma calca pe nervi vazand-o langa Sasuke >>' si ma enerveaza felul cum este imbracata >.<" so...

Pein vs Jiraiya ^^
Pein VS Jiraya? Oh cam greu. Imi place foarte tare infatisarea lui Pein pentru ca tipul mi se pare wow.Arata super si totul la el pare almost perfect.Incepand cu parul si terminand cu privirea sa.Insa nu pot uita de perversul de jiraya care este un personaj foarte interesant si complex.Nu mi-ar fi trecut prin minte sa existe asa un personaj intr-un anime ninja.Asa ca este pe cat se poate de interesant.Aleegrea mea este Jiraya pentru ca este un sanin foarte puternic si extrem de interesant.Are multa experienta si este un adevarat pervers.Chiar si aceasta parte este putin interesanta,sau chiar mai mult interesanta la el pentru ca .. este prea complex si atrage privirile intr-un mod ciudat si amuzant.Ador chiar si parul sau ciudat si pe deasupra alb.Este foarte tare ^^
Next :
Ten-Ten vs Hinata
Hinata logik

pei in primul rand cum as putea sa nu imi placa de fata asta, cand tot ceea ce face este sa le demonstreze tuturor ca poate si se straduieste. Mie personal imi place de ea, este dulce si amabila cu toata lumea si naruto chiar nu o observa.Oricum, nu pot si nu stiu dar nu imi place de ten ten fiindca are un comportament foarte...nu stiu e cam rece si tacuta, ceea ce nu i se potriveste. zNu stiu de ce am impresia asta. oricum, votrul meu este hinata. E superba oricum si are niste abilitati extraordinare.

pein vs Konan
pein vs Konan
Well imi place acest " vs " ..Alegerea mea este foarte simpla,il voi alege pe Pein.De ce? Sincer nu stiu prea multe despre aceste doua personaje incat sa pot comenta la nesfarsit despre opinia,alegerea mea.Insa pot spune ca la Pein ador parul si ochii.Este atat de cute,pur si simplu mi-a atras foarte mult atentia.Pare acel gen de personaj rece ce nu stie ce este frica.Are ceva la care tine si de care poate nu se poate dezlipi,pentru care lutpa,si parca nu da voie nimanui sa vada acel lucru.Este un personaj foarte interesant incepand de la felul cum arata,care este bestial.Are o privire provocatoare,interesanta si "rea" ceea ce imi sporeste intersesul pentru el si alegerea mea.Konan?Nu imi pare chiar atat de interesanta desi este foarte cute.Desi mi place si la ea cum arata,pentru ca este foarte cute.Stiu ca cei doi au o relatie sau ceva de genul.Ei bine imi plac impreuna,sunt parca facuti unul pentru celalalt.Insa intr-o lupta dintre acestia doi unde unul va trebui sa fie ales il voi alege pe Pein.
Prea multi cercei?Nup,ii sta mult prea bine asa cum este si alura sa de bad guy este pur si simplu captvianta.Este un personaj foarte interesant si grozav ce stie parca cum sa se faca placut.Imi place foarte tare de el ^^ He's awesome.

Next : Temari vs Ino
Temari vs Ino...
hmm....well...i think Temari.De ce? pentru ca imi place mai multe,freza ei(chiar ador cele 4 codite,si eu mi-am facut:yesSmile,e imbracat in mouv(my fave color)si...evantaiul e chiar fain...
Next:Hidan vs. Itachi
Hidan v Itachi.
Well nu prea voi sta pe ganduri in a alege.Il voi alege pe Itachi Uchiha.De ce?Pentru ca mi se pare mult mai hot decat Hidan.Desi nu pot spune ca Hidan nu este un hot guy.Chiar arata bine si totul la el pare interesant.Dar il voi alege pe Itachi pentru ca are un trecut interesant,pentru tot ceea ce a facut el si pentru privirea lui absolut superba.Detine bineinteles si sharingan ceea ce este foarte cool.Tehnicile sale sunt super interesante si felul lui de a fi da peste cap pe toata lumea.Imi place firea lui de bad guy si cate lectii ii da lui Sasuke.He's totaly hot.iar pe langa asta ii ador numele.Itachi pare un nume atat de puternic si fara sentimente,desi el nu este chiar asa.Un nume ajutator prin sfaturi si lectii dure.I love the character and the name ^^ .
Next : Shino vs Chouji
21 ma distreaza acest vs.
Aleg pe Shino. Sincer chiar nu stiu de ce 39 Cred ca din cauza ca e un personaj destul de misterios, despre care nu se stiu prea multe lucruri si ma distreaza felul lui de a vorbi 21

Next:
Kakashi vs Yamato
Pai eu il aleg pe Kakashi deoarece cred ca este cu mult mai puternic decat Yamato.
Chiar daca Kakashi este putin cam dus(parerea mea) eu pe el il aleg deoarece nu cred ca se pot alege ambii.21
Eu cred ca este puternic deoarece a reusit sa-l omoare pe ZAbuza , dar nu si pe Pain in manga.
Deci Kakashi este alegerea mea si nu mi-o schimb deloc
ja ne

Mod edit: Si alegerile pentru urmatorul user? Da`ti edit si pune pe cineva

Daa imi cer scuze , dar am fost putin neatent
Next:Kakashi vs Itachi4:
Ca sa fiu sincera nu prea stiu pe cine sa aleg.Dar il voi alege totusi pe Kakashi.Este foarte outernic si perseverent ajungand sa isi dezvolte sharinganul si sa obtina mangekio sharingan.stie destul de multe jutsuti si le poate copia si pe ale altora.A reusit sa lupte si cu Pein, dar cred ca a murit. Cu toate astea este un erou.
Nu l-am suportat pe Itachi niciodata chiar daca in manga se spune ca el ar fi efapt bun eu tot nu il pot supora. Pentru mine ramane un prost.
next:Naruto vs Pein(ca tot lupta in manga)
Naruto Vs Pein
Hmm ce pot spune.Alegerea mea este scurta si clara : Naruto!! De ce? este destul de usor,este tipul bun,este cam personajul principal al anime-ului.Este atat de demenet si nu ai cum sa il placi,lasand la o parte ca este destul de prostanac uneori>Imi place de Naruto,chiar as putea incepe de parul blond si ochii albastrii.Nu stiu de ce insa in mai toate anime-urile in care apar acesti tipi cu parul blond si ochii albastrii sunt mai prostanaci,intr-un fel sau altul si foarte sufletisti.Carora le pasa,and stuff.Asa este si naruto.Il apreciez pentru tot,pentru ca lupta si nu se lasa batut pentru ca isi urmeaza visul indiferent de ce se intampla.Infrunta toate obstacolele desi par inpenetrabile.Destul de interesant,rezista la toate lucrurile care ii vin in cale.SI tine foarte mult la prietenii lui,camarazii lui..Hmm cred ca acesta este un motiv destul de puternic prin care sa il pot alege pe Naruto.He's cute,maybe he is not a genius but it's heart...it's a genius.
So ..Naruto rulls for now.Plus ca nu stiu prea multe lucruri despre pein incat sa il aleg pe acela.Desi pot spune carata foarte bine Pei.Si parul portocaliu la fel si ochii..nu au cum sa nu te inebuneasca. Parerea mea.Oricum pentru moment pe lista mea naruto este mai sus ^^
Next : Gaara vs Neji
^^