Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: ~pe cine alegi?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
E o alegere grea cea pe care mi-ai dat-o dar o sa raspund la fiecare in parte:
Itachi: Este bun (pana la urma), educat si frumos. Ce nu mi-a placut mie la el a fost faptul ca si-a omorat parintii.
Sasuke: Incapatanat, fitos dar si dragut. Eu il inteleg pt. cea ce a facut su nu-i pot pica.
Il aleg pe Sasuke

Itachi vs Sasori
Pfff... oriunde e Itachi, nu pot alege pe altcineva.
Sasori e dragut, nu neg. II ador parul, insa nu si comportamentul.
Itachi e rau, nemilos si alea, alea, dar e al naibii de frumos. Cum ar putea sa nu-ti placa?:X
Dupa cum va dati seama din ce am scris mai sus, bineinteles ca il aleg pe Itachi.

Next: Naruto vs. Hinata
Bon... deci mi se pare imposibil sa aleg dintre Naruto si Hinata... ce- mi faci taticule???
Cred ca am sa- l aleg pe Naruto pentru ca are un caracter aparte 24... este activ, amuzant si.. copilaros?? da , copilaros 21 Hinata mi se pare prea timida...

Asa.. dintre Tsunade si Kurenai.. ( mie imi plac amandoua :X)
Cum sa aleg dintre Tsunade si Kurenaifurios. Imi plac amandoua, dar presupun ca trebuie sa aleg pe cineva.O aleg pe . . . Tsunade pentru ca e puternica, e unul dintre sanini, a antrenat-o pe Sakura si pentru ca puterea pe care o poseda mi se mare uimitoare.

Next:Kiba Inuzuka vs. Akamaru [scuze daca a mai fost pusa]
De alegere incurcata. Il aleg pe Akamaru pt. ca imi plac animalele si pt. ceva din el imi aminteste de cainele meu care a murit anul trecut (imi pare rau daca viata mea personala va plictiseste dar am vrut sa fac o comparatie, una pe care doar eu o pot sti pt. ca voi nu imi stiti cainele). Deci fara alte introduceri castigatorul este ( aici ar trebui sa se auda niste tobe)...Akamaru

Next: Ino si TenTen
Pfff... grea alegere!
Ino.. incapatanata, orgolioasa, superficiala, dar pe langa toate astea, foarte frumoasa. Uneori ma enerveaza caracterul ei. Daca nu ar fi asa obsedata e Sasuke, ar fi personajul meu preferat din anime.
TenTen... Puternica, destul de baietoasa, dragutica, dar la frumusete o intrece Ino, evident>.>
Are un caracter foarte puternic si stie sa se apere singura. ma rog.. si Ino stie, dar nu ca ea.
Pai... dupa cava timp de gandire... votul meu merge catre ... Ino.

Next: Deidara vs. Sasori
Deidara .
Dragut , puternic , ii sta nemapomenit in acea ' uniforma ' - visul orcarei femei . E destept si ataca cu cap , nu se duce inainte , imi pare rau ca moare , fanele lui sigur au plans la acel . . . eveniment tragic .
Sasori .
Hmm . . . pe el nu l - am vazut dar sunt sigura ca e foarte puternic si imi place parul lui roscat . Sunt topita dupa baietii rai si roscati , doua lucruri , motive numai bune ca sa il violez .

Alegerea mea : Deidara . Macara'l ciorile de sexox ce e . Nu ma omorati ! Asta patesti cand stai prea multe ore la scoala printe cocalari .

Next :
Deidara vs Itachi
Voi ma omorati pe mine. Cum as putea alege intre ei? Amandoi sunt superbi. Ce om intreg la minte ar alege doar unu`. Mda... oare nu pot sa-i aleg pe amandoi?.. Nu, nu cred>.>
Itachi.. pai despre el am spus mai sus, iar despre Deidara a spus Nyo si sunt intru- totul de acord cu ea....

Pfff... alegerea mea finala este.... Haide sa fie si Deidara. Pe Itachi l-am ales destul. Ii ajunge.
So.. Deidara ramane^^

Next: Kidoumaru vs. Sasuke
Logik ca Sasuke so hot and so sexy15
Anyway sa continuam ce alegetii dintre....:

Ino si dintre TenTen?XD

*ILY Yaoi Maniac*

Ino ÅŸi TenTen zici ?
Mno...o aleg pe TenTen , nu pentru că o plac , ci doar pentru simplul fapt că nu prea o sufăr pe Ino. So ? Şi până la urmă TenTen mânuieşte foarte bine armele xD E şi draguţă xD
Asa next :Gaara Vs Sasori[mine :X15]