Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: ~pe cine alegi?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
He...he -_-'

O aleg pe Tayuya...71Karin...fata second-hand10

Next is...Konan vs. Sakura:->Akm sa va vad
LoL Sakura. Konan este prea mova dar si Sakura este prea roza dar oricum o aleg pe Sakura.
Next: Orocimarul vs Kabuto
Orochimaru vs Kabuto ?

Orochimaru >_< Imi place foarte mult de el, chiar daca e un personaj negativ. Are un rol destul de important in acest anime, din punctul meu de vedere. Kabuto nu m-a impresionat cu absolut nimic, nu mi s-a parut ca ar fi avut cine stie ce rol in anime. Orochimaru m-a impresionat din toate punctele de vedere, este extrem de puternic in lupta si istet. Chiar daca este un personaj negativ este preferatul meu. Deasemenea, imi place parul lui ala negru O_O

Next: Shikamaru vs Rock Lee
Il aleg pe Shikamaru, desi imi plac amandoi foarte mult. Shika e un geniu, un tip extrem de destept, iar atunci cand e lenes sau nu are chef sa se oboseasca mi se pare chiar amuzant. In plus, se potriveste foarte bine cu Temari. Lee imi place pt ca e ambitios, ca nu renunta si nu se lasa infrant, ma amuza infatisarea lui. Uneori e umpic enervant si mi s-a parut cam direct atunci cand i-a spus Sakurei sa fie prietena lui, desi era prima data cand o vedea. Asa ca alegerea mea va fi Shikamaru.

Chouji vs. Kankuro
God. Cred ca o sa-l aleg pe Kankuro, desi imi displac amandoi la fel de mult. Nu-l suport pe Chouji din multe motive, de fapt nu exista nici macar un singur lucru care sa-mi placa la el, iar Kankuro... ei bine Kankuro are si puncte tari, cum ar fi jutsu-rile. Altceva nu imi place la el. Dar fie, daca e sa aleg dintre ei doi, il aleg pe Kankuro.

Next: Gaara vs Naruto
Gaara vs Naruto ?
Wow, amandoi sunt pe placul meu, doua personaje cu un rol foarte important in anime. Imi place foarte mult de Gaara, m-a impresionat in special trecutul sau. Este exact ca si Naruto, a fost singur in copilarie, nimeni nu i-a fost alaturi, si chiar daca a fost, in final a fost tradat. A avut un trecut dur si trist, care i-a inegrit sufletul. Dar cred ca il voi alege pe Naruto, deoarece acesta este personajul meu preferat pe tot parcursul anime-ului. Imi place foarte mult de el, ma regasesc mai mereu in caracterul lui. Nu se da batut niciodata, lupta pentru visul lui pana la capat si este deasemenea un foarte bun prieten. Nu si-a abandonat niciodata prietenii si le-a fost mereu alaturi. Desi a avut un trecut la fel de crud ca a lui Gaara, acesta nu a dorit sa devina mai puternic pentru a se razbuna. Acesta a vrut sa devina mai puternic pentru a deveni hokage, ca oamenii sa-si schimbe opinia despre el, dorea sa fie respectat.

Next: Tayuya vs Tenten
Aleg pe Ten Ten...
Pentru ca imi place cum se bate cu armele chiar e o maiestra in asa ceva
Si mai imi place cuafura ei coculetele alea le adorr :love: am incercat si eu sa imi fac dar nu miau iesit 14.
Upsi uitasem sa pun nextul 9: Jiraya VS. Konohamaru 21.
Destul de usor... Chiar daca Jiraiya este un personaj foarte puternic si poate si destept (desi nu sunt sigura de asta), e si un mare pervers. 21 Konohamaru e doar un copil simpatic si e singurul care a recunoscut ca Naruto e puternic inca de la inceput si a continuat sa il admire. Smile Imi amintesc de o faza in care ii spune lui Tsunade ca el va fi al saptelea Hokage pt ca Naruto va fi al saselea. Il aleg pe Konohamaru pt ca mi se pare mai ok. 10

Tenten vs. Temari
Tenten vs Temari
Grea alegere...pai toturi cred ca o voi alege pe Temari, mie una imi place caracterul ei, prima data cand am vazut-o nu am suportat-o (nush de ce). Mai ales, imi place foarte mult justul cu evantaiul (desi mie una mi se pare cam greu).
Deci. Go Temari

Next: Tsunade vs Kankuro
Personajele sunt foarte diferite, cam dificil sa aleg. 39 Kankuro nu mi-a placut la inceput, dar e puternic si pana la urma s-a dovedit a fi si un frate ok pt Gaara, parca tine la el intr-un fel. Tsunade e foarte puternica si un medic extrem de bun, dar uneori e si enervanta si se cam ia de bietul Naruto si e amuzanta la faza cu datoriile pe care le are. 21 Cred ca o aleg pe ea, e mai ok decat Kankuro.

Gaara vs. Sasuke