Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: ~pe cine alegi?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Whoa. Too hard choice >.< Poi cred ca il aleg pe....Kakashi. Adica nu. ii aleg pe amandoi. Sunt foarte puternici amandoi.Chiar uneori cred ca Naruto e chiar mai puternic ca el. Desigur, la fizic Kakashi arata mult mai bine decat Naruto. Dar e prea greu sa aleg. Deci ii aleg pe amandoi

Konan sau Karin?
Konan, am mai spus de ce, Karin se injoseste prea mult ca sa il cucereasca pe Sasuke si plus ca e urata

Naruto sau Sakura?
Naruto . Motive ? Pai e sigur de sine , puternic si devotat mereu celor apropiati . Cu o viata ca a lui nu m-as fi asteptat sa incerce sa isi faca prieteni atat de mult . Eu in locul lui m-as fi resemnat si as fi acceptat situatia . Dar el da dovada de tarie de caracter si multa forta . Are incredere in fortele proprii si ramane cu capul sus privind mereu inainte . Nu a fost inganfat sau increzut niciodata [ din cate stiu eu ] Este perfect ca personaj principal iar vorbele sale sunt atat de bine alese incat nu poate sa nu schimbe intreg orizontul persoanei cu care vorbeste . Cat despre Sakura ... nu cred ca are rost sa insir toate lucrurile negative care ma enerveaza . Incepand cu neglijenta fata de cei care o iubesc cu adevarat si cearta stupida pe care a tot avuto cu Ino din cauza unui baiat .

Next : Sasuke & Gaara
Sasuke, doar e pufuletele meu nu? am zis eu pe undeva de ce imi place 4

Kankuro vs Gaara
Gaara mha ... sunt unica pentru ca ceilalti nu il plac desi el si-a remediat comportamentul , pentru ca desii a avut cel mai impresionant trecut nimanui nu i-a pasat si pentru ca , desi el incerca sa isi faca prieteni , nimeni nu l-a vrut in preajma ... Nu e dureros cand toti te resping ? Nu e dureros sa sti ca nimeni nu te iubeste ? De aia il plac pe el mai mult decat pe toti pentru ca el e singurul din intreg animeul care s-a schimmbat si totusi nu si-a recapatat admiratia care i se cuvine !!!

Next : Karin vs Orocimaru
Nu pot sa cred ca zic asta dar....Daca ar fi sa aleg pe cnv ar fi Karin O.o Nu stiu motivu. Poate k e mai...normala decat Oro21


Sasuke sau Konohamaru?
Konohamaru, pentru ca e asa cute :X si funny mai ales cand face sexy jutsu 21... sasuke inainte imi placea, dar e un dobitoc la felul cum se poarta. So Kono chan

Danzou/Tsunade
Tsunade logic. Il urasc pe mosu ala 14

Jiraya sau Pain?
Ero-senin, nu stiu de ce, dar imi place mai mult decat Pain.

Ino/Karin
Ias uite ai pus si u doua fane la pachet a lui sasuke21212121
Decat Karin mai bn Ino2121212121....nu comentez ca ambele sunt ca o picatura de apa...22
Jiraya sau Kakashi