Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: ~pe cine alegi?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Naruto normal8 Este foarte cute , personajul principal, foarte puternic , and so on.
Nu il prea am eu pe Kankuro la inima, nici nu prea stiu ce sa zic despre el in afara ca e puternic22. Dar pe Naruto il ador8 : personalitatea, puterea, ambitia, si chiar si nazbatiile lui sunt adorabile. Este putin tantalau dar nimeni nu e perfect:p.Deci il aleg pe Naruto8

Next: Kakashi vs. Neji
Neji-nu stiu,neji mi se pare mai interesant in momentul de fata,inainte de a se lupta cu Naruto mi s-a parut demn de mila,dar el abandoneaza ideea unei soarte predestinate, si vrea sa devina atat de puternic incat sa nu mai piarda niciodata o lupta,deasemenea ma fascineaza tehnica Byakugan, o abilitate a ochilor, care ii ofera un camp vizual de aproape 360 de grade, la distanta de 50 de metrii de el(am citit eu undeva da nu stiu unde,dac gresesc corectatima)
Next:Shikamaru Nara vs.Might Gai (lipsa de inspiratie,sory...sper ca nu a mai fost folosit)
Il aleg pe Shikamaru.E cute, frumos si inteligent.E putin lenes, dar nu are nimic.
Pe Guy, nu-l prea am la inima si desi e puternic nu-mi place de el.

Next: Haku vs. Sai
Haku vs. Sai?

E simplu. Il aleg pe Haku. Imi place foarte mult atitudinea lui si a fost foarte amuzant atunci cand Naruto a crezut ca-i fata si zicea ca-i mai draguta ca Sakura. Deci am ras de m-am stricat la faza aia21
Imi mai place de el pentru ca este devotat stapanului sau si-l apara neconditionat. Si-ar da si viata pentru el si a dovedit-o in mai multe randuri.
De Sai nu-mi prea place. Nu stiu de ce. Pur si simplu. Nici nu se compara cu Haku.

Neji vs. Naruto. Eu deja stiu pe cine as alege105
Grea alegere39 Amandoi imi plac. Pai il aleg pe Neji. E mai cu picioarele pe pamant decat Naruto. E foarte inteligent si stie sa se lupote destul de bine. Nu spun ca Naruto nu este priceput, dar cateodata il i-a valul pe sus si-l duce nu mai stiu eu unde, scuze pentru fanii Naruto.
Next: Kiba vs Shino
Next: Kiba vs Shino
Um, faza e ca niciunul nu imi place intr-un mod special. I mean, da, fiecare isi are rolul in anime, amandoi sunt importanti intr-un fel sa altul. Eh, daca chiar trebuie sa aleg intre ei, il voi alege pe Kiba. Parca mi se pare un personaj mai simpatic si mie imi plac foarte mult catelusii. Gandacii ma sperie, sau mai bine, ma dezgusta. xD
Next: Temari vs. TenTen
Next: Temari vs. TenTen
Cam grea alegerea.Amandoua sunt dragute si puternice.Cred ca o sa o aleg pe Temari, imi pare mai matura si are un mod mai natural de a fi, si ca un bonus, e sora lui Gaara8.Il ador pe copilasul ala8.Revenind,Ten Ten mi se pare un pic cam copilaroasa si posesiva.Pana la urma raman tot la varianta ca o voi alege pe Temari.

Next: Gaara vs. Sai
Mai, nu stiu. De Gaara mi s-a luat de cand a disparut de prin anime. Ma rog, a reaparut, dar noh. Nu stiu, il aleg pe Sai. Acum mi se pare mai interesant decat Gaara. Acum e randul lui sa se schimbe din cauza lui Naruto, nu? 21

Next: Orochimaru vs Itachi.
Orochimaru vs Itachi?
Categoric Itachi,este mult mai misterios,imi place personalitatea lui si in plus imi place cum arata:chuu: oricum stilulninja a lui Itachi imi place mai mult,mi se pare mai interesant.....Orochimaru este putin cam deplasat42
NEXT:Naruto Uzumaki vs Itachi 105
Logic -.-'' Itachi . Face un cuplu extraordinar cu Sasuke , am vazut cateva amv - uri cu ei ca un cuplu si m - am indragostit pe loc . Este acel gen de baiat . . . pandeste totul din umbra si actioneaza calculat parca stiind ce va face adversarul lui .
Este superb , o bunaciune numai buna la pat . Desigur , pe el in aleg .

Naruto e prea increzator in visele sale , se antreneaza dar nu stie cum sa isi foloseaca puterile . Nu e vrendic sa fie personajul principal ; fara suparare faniilor Naruto , azi sunt intr - o stare -.-'' .

Next :
Gaara vs Kiba