Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: ~pe cine alegi?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Gaara, logic! Adica, e atat de dragut! Cu parul ala roscat si ochii aia verzi:X Si nu doar asta, dar ii ador caracterul. E asa, asa... nici nu am cuvinte.
Pe Kiba nu l-as fi ales never21 De ce? Pentru ca pur si simplu nu il suport asa cum nu suport nici cainii[stiu, e ciudat, dar mie nu-mi plac24]

Next: Lee vs. Shino
Oh, in mod sigur il aleg pe Lee. 22 Foarte simpatic si amuzant baiatul si ii admir ambitia si optimismul de care da dovada. Shino mi se pare foarte ciudat, prea tacut si gandacii aia ai lui sunt scarbosi.

Shino vs. Chouji
Ufff, Doamne! Niciunul nu-mi place, dar daca ar fi sa aleg intre ei doi, clar l-as alege pe Chouji. O fi el gras, dar nu e scarbosc ca Shino si gandacii aia hidosi21
Deci clar Chouji. Nu-mi place ca e prea mancacios si gras si las si.... ma rog, lista e lunga, dar nu e asa scarbos ca Shino24

Next: Kakashi :X vs. Kurenai
Deidara~chann:X Normal:X Cel mai frumoss :chuu::perv:o//o
[Imagine: 42650116_1239963360_Chibi_Deidara.jpg][posturi unite]
AAA nu am vazut Next-ul.. imi pare rau Marina`chan
KAKASHI aleg3 Este calm tipul de persoana care nu se enerveaza, intarzie mereu specific mie24

NEXT:

Sasori vs Deidara
Sa vedem. Sasori vs Deidara? Ambii membri Akatsuky, ambii nebuni, ambii draguti. Il aleg pe Deidara pt. ca mi se pare mai de treaba. Sasori este cam rau si nu a aparut mult timp asa ca il aleg pe Deidara. Imi pare rau pt. fanii lui Sasori dar mi-ati cerut parerea si eu am dat-o.
Acum este randul meu de a alege urmatoare perechie la acest joc:
Deidara vs Itachi
Pfff... grea alegere. Amandoi imi plac, dar daca stau sa ma gandesc mai bine... imi place putin mai mult de Itachi decat de Deidara. E mai... rau si mai misterios si mai atragator si mai.... gata, gata... ma opresc aici... deocamdata :-> 24

Next: Naruto vs. Yondaime
Si eu asi fi dat acelasi raspuns ca tine Marina. Si mie imi place mai mult de Itachi. Si tot din acelaso motive ca tine.
Sa vedem ce alegere trebuie sa dau eu. Naruto vs. Yondaime ? Asta da decizie grea. Imi place de Naruto. Mint, nu-mi place. E simpatic dar nu mi se pare atragator. Deci il aleg pe Yondaime.
E randul meu:
Naruto vs Itachi

Grea alegere dupa parerea mea.
Pai... ca si mai sus, bineinteles ca-l aleg pe Itachi. Habar n-am de ce, dar niciodata nu mi-a placut Naruto. Mi se pare enervant si copilaros si... nu-mi place21 De ce l-am ales pe Itachi? Pai am spus si mai sus motivele. E foarte misterios[ador asta la un baiat] si foarte frumos:X

Next: Sakura vs. Ino
E destul de grea alegere . . .
Ino o fi ea rea , dar e sentimentala , dura , poate nu e personajul principal dar sunt sigura ca daca ar prietenii ei ar avea nevoie de ajutor atunci ea ar fi acolo pentru ei . Ii plac florile si are bunul gust de ale alece . Poate e privita ca o persoana rea din cauza ca prietenia ei a luat o intorsatura cand iubirea cea oarba le - a despartit pe cele doua . Este puternica si uneori chiar foarte calma .

Sakura . . . sta in limba dupa Sasuke . Stie sa isi pretuiasca prietenii and e fuuny .

Alegerea mea : Ino

Next : Sasuke vs Itachi
Doamne, Doamne... Itachi peste tot:X Ce ma fac eu cu voi vreti sa ma ucideti? Pe cine sa aleg eu acum? Ha, pe cine?24 Amandoi imi plac foarte mult.
Sasuke e asa indiferent, asa atragator, asa, asa... nu mai am cuvinte.
Itachi e ca el, doar ca el, ca bonus, mai e si rau... ma rog, pana la urma si Sasuke va fi, da` na24

Alegerea mea e... pai... avand in vedere ca Itachi e mai[foarte] dragut ca Sasuke, el e alegerea mea. [credeti-ma ca ma urasc pt. asta24]

Next: Hinata vs. Neji