Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: ~pe cine alegi?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
(03-01-2011, 04:12 AM)Dei-kun :X A scris: [ -> ]Hinata, bineinteles. Imi place la Hinata ca e mai linistita, mai timida. Nu vorbeste gura fara ea cum i se intampla lui Ino. Si plus de asta, e acelalsi lucru ca la intrebarea aia cu Konan si Ino. Hinata e mai puternica decat Ino.

Tot raspunsul asta l-am dat la intrebarea pusa de Dedal si nu il mai schimb.

Naruto sau Shino?
Naruto, mai inteligent, si imi place hiperactivitatea lui, cum incearca sa-l aduca ionapoi pe Sasuke :X

Soo: Tsunade vs Sakura
Ei bine, amandoua imi plac la fel de mult. Nu sunt fana lor intarita dar imi plac. Tsunade este foarte puternica si desteapta, iar Sakura, fiind studenta ei, e aproape la fel de puternia ca ea. Ca aspectul fizic imi place mai mult cum arata Tsunade. Imi place parul ei blond 8 si rombul din frunte 8 Ce nu imi place la ea e ,,portbagajul". Aspectul fizic al Sakurei nu pot spune ca e cine stie ce. Acel par roz este chiar enervant. Dar arata foarte bine cu ochii ei verzi. Sincer imi placea mai mult cum arata in prima parte a animeului. Acum in Shippuden s-a uratit rau de tot. >.<. Asadar si prin urmare, dupa o lunga poveste ce nu inteleg ce cauta aici, o aleg pe Tsunade.

Iruka sau Kakashi?
Pai, Kakashi, nu stou de ce dar imi place mai mult, e mai puternic, imi place mult atitudinea lui cu carticica aia si cum intarzia mereu

Next: Kakuzu vs Hidan
Hey 45 Intrebarea asta am puso eu :-l In fine. Il aleg pe Hidan desi si el e foarte enervant. Si prost >.<.

Sai sau Yamato?
Oupsi, n'am stiut sorry I'm Angel smile

Mai bine zis nu imi place de nici unul dar daca tebuie sa aleg, Yamato deoarece Sai ma cam irita sa zic asa

Pain vs sasuke
>.< Firar! Nu stiu ce sa aleg. Amandoi sunt niste super personaje. Dar cred ca o sa il aleg pe Pein 15 Pentru puterea si frumusetea sa. Nu mai dau niciun argument ca pana raspund eu, cineva posteaza inaintea mea.


Kiba sau Lee?
Urasc sprancenele lui Lee deci Kiba pentru ca e amuzant in unele cazuri

Karin vs Kurenai
Kurenai ptr ca e mai draguta 71.

Asuma sau Kakashi?
Kakashi am spus ceva mai sus de ce :-*

Sakura sau Ten Ten?