Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: ~pe cine alegi?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
De data asta o s-o aleg pe Sakura. In prima parte a animeului intradevar e mai slaba ca Tenten, dar in Shippuden e mai puternica si imi place mai mult stilul ei. Si arata si mai bine decat ea. So, o aleg pe Saku


Anko sau Konan?
In afara de faptul ca dintre cele doua Konan arata cel mai bine 71 mai este si personajul in sine ... Anko e rea si distanta pentru ca a avut copilaria pe care a avuto ... in schimb Konan ca si personaj negativ atrage mai mult . E puternica si abitioasa , isi merita mai mult ca sigur locul in Akatsuki ...

Imi place foarte mult Konan si de aceea ea este alegerea mea 4

Next : Kiba si Shino 4
Kiba. 5 Mi se pare asaaaa drăăăăguuuuuuuţţţţ !!! Si cu cătelusul său, il face si mai adorabil. E destul de puternic si glumet. Spre deosebire de Shino care cateodată e scarbos. =_=" De ce nu il aleg pe Shino? Pe cine interesează ? 21 In fine... 78 ` Pentru că e scarbos cu gandacii aia. 2 Urasc gandacii . nu ii se vede fata de glugă ceea ce imi dă impresia că putrezeste acolo : )) . Dacă nu si-o schimbă bineinteles (haina).
Pff`` :
Akamaru sau porcul lui Tsunade ( nu-mi aduc aminte deloc cum il cheama : d )
Kiba pentru ca e amuzant :X Si imi place ca umbla mereu cu Akamaru 8 So, alegerea mea e Kiba. Shino e prea ciudat O.o


Itachi sau Deidara?
Itachiii !! 8 E cel mai dragut si dulce si puternic si tot restu ... vreu sa zic bineinteles ca si Deidera e un scump insa de Itachi imi place mai muuult :X

Next : Kabuto si Shizune 71
Shizune ca e mai simpatica si arata mult mai bine 10 Kabuto e un ciudat cu 4 ochi O.o


Hinata sau Kaarin?
Hinata clarrr !! O admir pentru ca desi este foarte greu pentru ea continua sa incerce sa fie mai puternica ... ajuta pe toata lumea , are un suflet bun si este foarte dragutaa ... Karin este o idioata !! 10

Next : Tobi si Asuma 39
Tobi21 Imi place ca e asa prostut si amuzant 21 Bine inainte de episodu de dupa ce Sasuke l-a omorat pe Itachi 39 Acum parca ma irita putin. In fine il aleg pe Tobi

Gay sau Jiraya
Au mai fost cei doi si desi Gay e putin cam prostanac are simtul umorului 2124 Jiraia este un bun profesor dar este si prostanac si pervers pe deasupra ...
Alegerea mea este Gay 71

Next : Temari vs Konan 22
Konan pentru ca e mai puternica si imi place stilul ei. + Ca arata mai bine :X Temari ma streseaza cu cele 4 cozi ale ei O.o

Chouji sau Zetsu