Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: ~pe cine alegi?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Greu . . .
Hinata e timida dar totusi o adoram inainte . E fragila ca un crin si e foarte frumoasa , e puternica si sensibila . Pune la suflet si vrea sa arate de ce este in stare . Nu spune lucrurilor pe nume dar nu se lasa batuta . Isi apara prietenii si asteapta ca baiatul sa faca primul pas . Ca si mine [ inafara de partiile cu frumoasa -.-'' ] .

Neji e dur , insensibil , un critic inascut , cu nasul pe sus , gata sa te contrazica , calm , cu un par mai lung decat as putea sa il am eu vreodata . Etc . Ca si mine [ fara parul cel lung :]] ] .

Il aleg pe . . . . . . . Neji .

Next :
Sakura vs Naruto
Well, e o alegere putin cam grea ^^

Naruto e amuzant, si foarte energic . Optimist si totusi, puternic [acum] . Pot spune ca am inceput sa`l plac, arata binisor [ tot Sasuke e preferatu` meu] . Ii respect visul, chiar e ambitios .

Sakura e frumoasa, era timida , acum nu prea mai pare sa fie asa . Inainte chiar imi venea sa o i`au la bataie din cauza acelei "obsesi" pentru Sasuke . Dar acum s`a schimbat, si o ador :X !

Deci alegerea mea e...Sakura ! ^^

Next :
Sasuke vs. Kakashi-sensei (mdaa..)
Cea mai usoara alegere mi se da mie. Ce-l mai simplu lucru. Pe oricine ati pune impotriva lui Sasuke sau a Sakurei ii voi pune pe ei. Kakashi este dragut dar nu mi se pare important. Sasuke este super tare, il ador, e cel important pt. mine ( din Naruto ca asa imi mai place Light din Death Note) .
Alegerea este Sasuke

De data asta o sa trebuiasca sa alegeti care este mai amuzant
Lee vs Gay
Am mai ales o data dintre cei doi, dar nu ma deranjeaza sa imi repet parerea. Ambii mi se par amuzanti, nu stiu cum sa fac diferentierea dupa criteriul asta. Dar... Lee imi place mai mult decat profesorul lui. Gai mi se pare cam stupid, intotdeauna crede ca intre el si Kakashi e un conflict, dar ala nici macar nu il baga in seama. Mi se pare ok doar pt ca il apreciaza pe Lee si vede in el un adevarat ninja. Ceea ce Lee chiar e. Imi place de baiatul asta pt ca e ambitios si incearca sa devina din ce in ce mai bun, nu renunta niciodata. Si mi se pare si foarte prietenos. Asa ca el este alegerea mea. Smile

Lee vs. Gaara
Mmm... deloc greu. Bineinteles ca-l aleg pe Gaara. Baiatu` asta mi-a placut dintotdeauna. E asa... asa...asa hot24 Mda... incep sa aiurez24
Deci bineinteles ca il aleg pe Gaara. Oare cum as putea sa il aleg pe sprancenatu` ala. Singurul lucru care-mi place la el e ca o iubeste pe Sakura si vrea sa o protejeze[spre deosebire de altii=_=... mda Sasuke... te simti?24]

Next: Pein vs. Konan
Nu prea am vazut-o pe Konan asa ca il aleg pe Pein.
Pein este cam urat cu toate pirsingurile lui dar este mut mai frumos ca Konan. Desi este rolul negativ mie imi place mai mult. Si Konan este graguta dar nu mi se pare intreaga la minte. Deci raspunsul meu este logic: Pein

Next:
Sasuke vs Madara
Sasuke vs Madara este pentru mine cea mai usoara alegere din lume:Of course ca-l aleg pe Madara(he's a good boy).
Sasuke e enrvat si foarte plin de el, are freza de gaina, se crede foarte puternic dar e cam praf(cel putin inainte sa il ajute nene oro san) asa ca eu una il detest profund.
Dupa cum am mai spus in aleg pe Madara sama.,
Next:Shikamaru sau Kiba?

sasuke_kiss_sakura

il aleg pe kiba deoarece este frumos are multe ganduri de a-l apara pe akamaru deci il aleg pe KIBA

next:temari sau ino? (sa vedem cum va descurcati la fetele astea?):yes:
Temari mi se pare o fata puternica , care lupta pentru ea , are strategii bune si imi place cum vorbeste . Mi se pare un personaj super ok .
Ino mi se pare ca nu stie ce inseamna cu adevarat cuvatul ' prietenie ' daca ea ar destrama - o pentru unul cu freza de gaina si cu nasul pe sus . Imi plac gusturiile ei la flori si cred ca are o latura profunda si iubitoare .

Off : sasuke_kiss_sakura scrie cel putin doua - trei randuri intregi .

On : O aleg pe Temari pentru ca in luptele ei parca ma vad pe mine cand ma paruiam cu amica mea iar atunci cand e calma imi aminteste de mine in timpul testelor .

Next : Sai vs Gaara
hmm sai sau gaara:
well sai este un desenator briliant ... care incearca sa fie cat se poate de pritenos ... bine cu ajutorul unor carti 21 ... da are un zambet fals cateodata de-ti vine sa-l pocnestit tu insuti 4
gaara pe de alta parte e o.O ... deci faza cu nisipul e cea mai cea nu gluma ... mai ales ca e ultimate deffence 4 plus de asta are niste atacuri sooper 4
deci in fond si la urma urmei il aleg pe gaara

itachi uchiha sau sasuke uchiha