Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: ~pe cine alegi?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Iarta'ma daca te dezamagesc dar il voi alege pe Sasuke.
Nu imi pasa care arata mai bine sau cat de draguti sunt amandoi (8), amandoi au o personalitate mai rece, si sunt foarte puternici.
Neji nu imi inspira ceva anume, doar un simplu membru al clanului Hyuga. Sasuke este un personaj mai principal si oricum, personalitatea lui imi place mai mult decat a lui Neji ( chiar daca seamana ).
Pana la urma raman la concluzia ca il aleg pe Sasuke.

Next: Gaara vs. Shikamaru
Gaara vs. Shikamaru
Il prefer pe Gaara. Shikamaru nu mi-a placut niciodata, e prea lenes si e si increzut, dar nu e mare talent de capul lui. Bine, poate ca e un smart-ass, dar e prea fitos and so on. Dar pe de alta parte Gaara, o,Gaara imi place de o mie de ori mai mult. Si nu, numai ca arata bine ci si pentru personalitatea lui. E atat de misterios, puternic and so on, e greu sa nu-l placi. Chiar daca el nu vrea sa iasa in evidenta, totusi iese. Si yay for gingers!
Next: Karin vs. Konan
Konan! Imi place mai mult de ea decat de sclifosta aia de Karin. Face parte din Akatsuki , deci are ceva putere. Imi place parul si ochii ei albastri:X Aii...Pardon, il ador.
Next: Neji vs. Gaara
Uhh..Nu mia venit alceva prin cap
Gaara pentru ca e mai smecher si e mai smecher pt ca are parul rosu si nu are sprancene, ce tru. Si e ciudat, si ce e ciudat le place tuturor. Ca deh, normalitatea nu mai e la moda. Acum sa ii iubim pe toti cei gen Lady Gaga or smth like that. En fin, am ales.

Next: Naruto vs Yondaime.
Aii...Tata, fiu. Grea alegere. Pai il aleg pe Naruto ofc. Este blond cu ochi albastri,ceea ce ma da pe spate mereu. Cand era mic nu prea imi placea, aproape deloc. Mereu inebunit sa-l invinga pe Sasuke si inebunit dupa Sakura. Dar in Naruto Shippuuden M-a fascinat complet. Nu mai era asa de prostut, se lupta mai bine, si nu mai statea in limba dupa Sakura. Si chestia cu Kiubi-ul [scuze, nu stiu cum se scrie] imi place.
Next: Kankuro vs. Sakura
Kankurou vs Sakura.... il aleg cu siguranta pe Kankurou.Adik....in primul rand o urasc pe sakura deoarece mi se pare prea roz,prea fraiera, prea obsedata de sasuke si prea slaba.
Pe de alta parte Kankurou e unul dintre personajele pe care le ador:e puternic, si in Shippuden il sprijina intotdeauna pe Garaa
Deci: alegerea mea este Kankurou
Next:Haku vs Itachi Uchiha
Uii...Ii ador pe amandoi. Haku a avut o copilarie asa de trista. Si mai trista a fost scena cand am murit. Ahh...Cat am plans20Itachi, hmm. Are multe calitati, dar si defecte. Si e foarte sexy in pelerina aia de la Akatsuki21 Si mai e si fratele luio Sas'ke. Dar faza ca si-a omorat clanul doar ca sa-si testeze puterile, e chiar aiurita. Deci tot la Haku raman.
Next: Gaara vs. Sas'ke
Il aleg pe Gaara. La inceput mi se parea ca este un personaj negativ, dar apoi l-am inteles. Am ajuns sa tin mult la acest personaj, in Shippuuden mi-a parut foarte rau atunci cand a murit (bine ca a fost readus la viata...). De Sasuke nu imi place si nu mi-a placut vreodata. E prea rece si arogant.

Temari vs. Ino
O aleg pe Temari. Imi place parul ei, si ochii. De Ino nu pot spune ca o urasc, dar nici fana infocata dea ei nu sunt. In Naruto chiar ma exaspera, de fiecare data sarea pe Sas'ke si se dadea drept iubita lui. Dar in Naruto Shippuuden a inceput sa-mi mai placa, putin. Nu mai era asa aroganta si fitoasa. Deci, sunt cu Temari4
Next: Rock Lee vs. Coji
Lee e alegerea mea. Chiar daca arata... ciudat si e putin cam... direct cu Sakura (saraca fata, nici nu il cunostea, iar el ii cere sa fie prietena lui), imi place mult baiatul asta pt ca este foarte ambitios, curajos, puternic si prietenos. Chouji nu ma impresioneaza. E amuzant si un prieten bun, dar atat.

Kankuro vs. Naruto