Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: ~pe cine alegi?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
il aleg pe sai 24 tipul asta ma face mereu sa rad cu figura
lui haioasa,si faptul ca o face mereu pe sakura nervoasa.e
un fel de naruto uzumaki2
next:konan vs pein
konan evident.Imi palce la nebunie de ea.
este o scumpa....

dintre Naruto si Orochimaru [mdaa...stiu ce o sa alegeti..]
il aleg pe orochimaru pentru ca nu il suport dar macar e mai puternic decat naruto si in plus este unul dintre sannini.
zetsu vs kakuzu
Zetsu vs Kakuzu
Damn,nu il am la inima pe nici unul,dar il voi alege totusi pe Zetsu. Mi se pare amuzanta micutza planta cu 2 personalitati... 39
Kakuzu pe de alta parte mi-a displacut de la inceput, deoarece este prea dark and stuff like that,si pe langa asta, Naruto l-a killarit si cred k a meritat-o din plin. In plus, Partenerul lui ,Hidan, l-a ucis pe Asuma,si asta e de neiertat, pt k il consider complice pe Kakuzu 33
Clar ramane Zetsu (aka the plant)

Next:Ino vs Tayuya
:dead: moama,pai pe tayuya no prea stiu ptr ca a aparut doar de 2 ori in anime,
dar o aleg pe e ain locul ingamfatei de ino
next:naruto vs gaara :X
Naruto sau Gaara?Chestia asta a mai fost o data...dar ma rog...trebuie sa aleg.Bineinteles ca il aleg pe Naruto.De ce?Pentru ca el si-a pastrat bunatatea indiferent de toate acele intamplari prin care a trecut in copilarie.Indiferent de situatie,el incerca sa ii faca pe cei din jurul sau sa vada lucrurile mai adanc de stratul superior.In schimb Gaara...toate acele traume ale copilariei l-au facut foarte evil.Isi dorea sa ucida pentru a-si afirma existenta,din pura placere.Foarte urat...insa Naruto a reusit sa il schimbe...pana si pe el.Asa ca Naruto e alegerea mea!
Next: Kakashi vs Zabuza
p.s>scrieti cv mai mult...si puneti optiuni noi21
Kakashi vs Zabuza
Aleg pe Kakashi evident. E uul dintre personajele mele preferate. E easy-going, funny si un shinobi foarte puternic. Imi place ca stie sa invete din greselile lui, datorita lui Obito devenind asa cum este acum si este si loial prietenilor. El nici pana azi nu l-a uitat pe Obito.

Next: Kakashi vs Obito
pai il aleg pe kakashi ptr ca ma incanta umorul lui 24
imi plac mult tehnicile lui de lupta,dar si faptul ca e serios
cand e nevoie de el in situatii serioase.si sunt si eu fana vino vino paradis :yes:
in plus obito e mort de mult,nu apare decat in kakashi gaiden
next: madara vs pein

himeko's_sister

madara ^^ .. i hate pein >.< .... stiu ca pein e liderul akatsuki dar madara e mai puternic [parerea mea] si mai bun
sakura / hinata O_o
Uhm...pai bineinteles ca o aleg pe Sakura.De ce?E personajul meu preferat(feminin).Si Hinata e draguta...si simpatica,dar nu se potriveste gusturilor mele21.Sakura e putin mai insipida la inceput,insa in Shippuden se schimba complet.Devine o tipa dura si super puternica.Nu mai este atat de sensibila ca in "Naruto".Insa Hinata...ramane la fel de timida.Nu prea vad nici-o schimbare in comportamentul ei.Asa ca ramane Sakura.
Next;Gai vs. Asuma