Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: ~pe cine alegi?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
rin adica fosta colega a lui kakashi nu ?
dar kin care? kin tsuchi ? cea din team dosu?
pai pentru inceput se stie foarte putin despre aceste caractere .
desi imi e mila de kin ca a fost tradata si ucisa o aleg pe rin .

next : itachi vs sasuke
Bro` vs. Bro`. Okie. Let`s see. Paaai, Saskay` al nostru nu mi-a placut niciodata. Don`t ask me why, dar nu-mi place. Are caracterul ala de infumurat, nesimtit, ciudat si de tip care incearca din rasputeri sa iasa in evidenta (am de-a face cu baieti d-astia si in lumea reala, so...). Asa ca il aleg pe Itachi. Arata mai bine, e mai matur si e mai misterios ca Sasuke (ok, recunosc ca ma dau in vant dupa tip misteriosi.)

Neeeext: Juugo vs. Suigetsu.
Hmm.. da. Pai ca sa fiu sincera nici unul nu-mi place, dar fie il aleg pe Jugo. Suigetsu are niste dinti parca ascutiti lama.Uuu, imi place cand Jugo se enerveaza 15 Ce periculos e! Ucide, ucide si again ucide 8 Ahh...ce-mi place. Si mai vorbeste sicu animalele O_O Asta chiar e aiurea.

Next: Madara vs. Itachi
Nimeni nu il intrece pe Itachi. Nu sunt chiar fana lui dar cuplul format cu Sasuke m-a dat gata, merita sa il aleg pe el pentru ca... na'... Are multe calitati si atunci cand a murit de ' mana ' lui Sasuke chiar ii venea sa merg in anime pentru al saruta ca sa se retrezeasca [ prea mult timp petrecut cu nepoatamea ] .

Next:
Neji vs Sasuke
Neji sau Sasuke....E o decizie cam grea pentru ca amandoi au ceva care`mi place in mod deosebit la ei . De pilda, pe Neji il ador :X:X E simpatic si in acelasi timp rece, si nepasator . Apoi, my dear Sasuke :X Si pe el il ador, doar am fic cu el, ce mama naibi ? 21 Anw, amandoi au calitati si defecte, usor asemanatoare . Daar,...Il aleg pe Nexu `cuz e mai...cu stil ! :]

Next : Ten Ten vs. Hinata
Hinata of course! Ten Te nu m-a impresionat niciodata si nici nu o va face. De Hinata imi place putin mai mult. Am spus putin! Dar ma scoate din sarite cand incepe sa se inroseasca si sa lesine cand il vede pe Naruto. Parca l-a vazut pe Michael Jackson [sau cum se mai scrie xD] gool ce naiba!

Next: Konan vs. Ino
Konan, normal 21 Ino e pitzi...[La`la`la`la ] Sau asa mi se pare mie 71 E blonda, are mersu` ala de "hop in stnaga, hop in dreapta" , sper ca intelegi la ce ma refer si vaaai, e blonda la amblele parti ale capului T.T Hai, in Shippuden i`au mai revenit neuroni, da` la inceput...era....-.-"
Si Konan mi se pare o fire puternica, placuta , dar totusi rea Smile Dar imi place ca personaj si freza ei =]]

Next : Tsunade - Sama vs. Kakashi - Sensei .
Oh, Good! Kakashi, bineinteles!
Il ador, il venerez, il iubeeesccc.
E super dragut, puternic, pervers[:X] , amuzant, cand vrea foarte nepasator si... muuulte altele:X
Bineinteles ca el e alegerea mea:X

Next: Gaara vs. Sasuke.
Well =___=' ...Nici unul sincer nu prea imi place :]] Dar il aleg pe Zaku pentru ca imi place cum scoate aerul ala prin maini sau ce o face:]] In fond celalalt parca e prea mare si nu imi place vocea lui >.< :]]

Next : Orochimaru vs. Sai
>>Aveti grija la spam YuukiVampire:X, Michiyo-chan si I Love Colors<<
Hm..Ten Ten nu mi-a placut niciodata soi nici nu o sa-mi placa vreodata. Adevarat, se lupta bine...si chiar nu stiu ce nu-mi place la ea...aa...da.. frizura :d Asa imi fac si eu 100 de cocuri. Mi-ar sta bine nu?21 Temari pare mai matura dupa parerea mea, nu stiu de ce. Poate stilul de lupta 39 Hm...Habar n-am dar tot la Temari raman.

Next: Jiraiya vs. Pain