Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: ~pe cine alegi?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Jugo... imi place ca este puternic si parul lui roscat 105.
____
Ia sa vedem 39:
Naruto V.S Sasuke. (stiu, stiu s-a mai pus de mai multe ori dar vreau sa vad parerea si a alte-i persoane >:3).
Eu il aleg pe naruto imi place felul sau de a fi..faptul ca e amuzant..c am prostuts uneori dar e de treaba..si foarte puternic

Acum dintre haku si taka
Haku am mai zis de ce iar Taka habar n'am cine-i

Sasuke sau Itachi?
(08-01-2011, 07:33 PM)Dei-kun :X A scris: [ -> ]
(03-01-2011, 04:01 PM)Dei-kun :X A scris: [ -> ]Chiar eu am pus o intrebare ca asta15 Cred ca il aleg pe Itachi. Nu pentru ca arata bine, ci pentru ca e puternic si isi iubesc fratioru mai mic 108 si ar face orice ca sa il protejeze8 Daca ar fi sa il aleg pe Sasuke o fac fiindca arata bine si ca e si el puternic, dar nu o fac deoarece e un obsedat de razbunare. Traieste din razbunare. L-a omorat pe Itachi si acum regreta. Asa ca ce face? Razbunare >.< Mult prea obsedat.

Acelasi raspuns


Kankuro sau Zabuza
E dificil ... Kankuro e puternic si toate cele , la inceput toti il credeau rau pentru ca statea cu Gaara dar atunci cand Gaara s-a schimbat imediat si-a remediat si el comportamentul [ parca ] ... Tine la echipa lui si este gata sa ii apere .
Si Zabuza este puternic ... chiar foarte puternic as putea spune , dar nu pot sa nu ma gandesc la cum s-a comportat mereu cu Haku ... o unealta ? pe bune ? Si apoi acel final superb cand el a murit privindu-i chipul :X a fost asa de sweet .
Nu pot sa aleg pe cineva anume dar cred ca daca e neaparat necesar acela este Zabuza 4

Next : Pain vs Asuma
Pein e mai puternic 108 Si Asuma e dragutz da`...nu imi place asa mult


Sasori sau Gaara
Sasori, e dragut si puternic, chiar nu merita ca Sakura aia sa-l omoare 46

Naruto sau Pain?
Naruto ... e personajul principal sa recunoastem ca v-a ajunge mult la puternic decat Pain la final 21 Si daca nu ma insel Naruto l-a omorat pe Pain ... [ nu mai stiu 42 ]

Next : Sasori vs Temari
Citat:Sasori, e dragut si puternic, chiar nu merita ca Sakura aia sa-l omoare
Tot raspunsul asta ramane

Kisame sau Kakuzu?
Naruto logik ... e personajul principal , e frumusel si amuzant . E inteligent numa ca o arata prea putin si foarte curajos . Tine la prietenii lui si si-ar da viata pentru ei , plus ca are cei mai frumosi ochii albastri :X Orocimaru e un sarpe libidinos bleah ... rau , fara mila sau respect de sine . Nu mai continui .

Next : Sakura sau Hinata