Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: ~pe cine alegi?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
...pff...nu prea as alege dintre ei doi...dar trebuie sa o fac...pai pe kakashi...de ce...39...pai pentru ca are mai multa experienta in lupta...e mult mai puternic..[nu ma refer la shippudden71]..e mai calm,fata de naruto..care este mai impulsiv...etc...
Este devotat si isi apara semenii...[nu ca naruto nu ar face'o..71]
bla bla..ma rog 78 lista ar putea continua...10.
Ja'ne:bye:
...40...GOMENASAI...am uitat sa pun nextu...pai...
-->sasuke..or..sakura...???5
Pai nu as alege pe niciunul ca amandoi sunt preferatii mei dar hai sa aleg.
o aleg pe Sakura deoarece ea mereu demonstreaza ca este puternica.Este foarte desteapta si foarte indragostita de Sasuke.Imi place ca ea daca pune ochii pe un baiat , pe acel baiat ii raman ochii21
next:Itachi sau Orochimaru?
itachi pt k e mai deagutz si sa nu mai vorbim de sharingan(si pt k numele lui in engleza inseamna nevastuica, imi plac nevastuicile)
orochimaru e pur si simplu scarbos, nu il suport
deci next: karin si tsunade nush ce mi-a venit
Karin si Tsunade......grea alegere.....cred ca Tsunade...nu stiu de ce nu ma intrebati.
Karin e prea obsedata de Sasuke desi e frumoasa, dar tot Tsunade ramane
next:Itachi vs Deidara Zuppy04
Deidara pentru ca nu il suport pe Itachi si in plus e destul de dragut jutzul lui.Desi Itachi este cu mult mai puternic il urasc si cred ca este un tradator si un idiot.Dar imi plac tehnicile lui.
Next:Neji vs Gaara mie imi plac amandoi oare voi ce ve-ti alege?
Pai in mod sigur il aleg pe Gaara.
Motiv:Este mai puternic decat Neji(parerea mea) deoarece el are acel demon in interiorul sau.Daca Naruto l-a invins pe Neji , dar Gaara?
next:Kakashi vs Pain
Kakashi in mod sigur. Imi placea si de Pein dar tot Kakashi e in topul meu. Motiv: e puternic, doreste sa isi apere camarazii si stie sa invete din greselile trecute.

Next: Tobi vs Sasori

...::PheonixFlames::...

Tobi..ma rog...si acum mai rad la faza cu "Tobi is a good boy" ^^
Mod Edit: Ai putea mai multe argumente...cel putin 2 randuri
Ino vs varianta Ino masculina...alias Deidara21
Aleg pe Deidara. E destul de puternic, he's a member of my favorite organization, ii place arta si chiar ma distreaza. Desi se certa cu Sasori il admira si il vedea ca pe un artist, ceea ce inseamna ca totusi stia sa aprecieze ce inseamna calitatea.

Next: Kisame vs Zetsu
well...39 ce decizie grea, dar in final am sa-l aleg pe Zetsu, fiindca nu stiu dar imi place mai mult de el. oricum, nu exclud ca imi place si de kisame, oricum il aleg pe zetsu daca se pune problema sa aleg 10
Oricum, imi place si kisame fiindca este si el de asemenea puternic si are multe abilitati speciale.
Este un episod in care se bate cu kakashi si kurenai si asuma + itachi. Este si el foarte puternic
dintre Haku si Matsuri ( matsuri=eleva lui Gaara in shippuden :p)