Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: ~pe cine alegi?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Naruto pt ca e personajul principal 21 ,
si cred ca am sa ma uit de la inceput la acest anime xD

next: Deidara vs Tobi
Chiar nu stiu ce sa raspund.
Tobi este prostesc dar in realitate este malefic, si Deidara este dar nu la fel ca el. Mie imi este simpatic Deidara, nu va ganditi la cine stie ce, va rog.
Tobi este vai de el, sau cel putin dupa parerea mea, nu imi place deloc de el. Acum se foloseste de Sasuke.
Cred ca o sa aleg Deidara deoarece este blond, amuzant si tot asa. Singurul lucru care nu-mi place la el este faptul ca la invins pe Garra.

Acum e randul meu sa aleg pe cineva:
Nu stiu daca a mai fost pana acum dar sa incercam( nu m-am uitat la toate paginile)
Sasuke (pt. ca este incredibil) vs Sakura ( si de ea imi place)
OMFG :O pe cine Dumnezeu sa aleg 17... sunt personajele mele preferte din Naruto.
Se poate sa ii aleg pe amandoi??4>.<. Offf o aleg pe Sakura pentru ca are mai multe sentimente decat Sasuke ca in rest nu stiu ce diferenta sa mai fac, pentru ca imi plac apropae toate trasaturi care pentru uni li se par defecte la cei doi...
Next:TEN TEN V.S NEJI( daca tot am luat-o cu posibile cupluri de ce sa nu aleg si eu la fel?-____-)
Ten Ten vs. Neji 39
O sa o aleg pe Ten Ten.
Este draguta si destul de puternica, i Neji este si dragut si mai puternic, dar nu prea imi place atitudinea lui10, mai ales ce ii facuse Hinatei..La un moment ajunsese sa ma si sperie21
Deci o aleg pe Ten Ten3

Next: Kisame vs. Tobi
Kisame este un tip amuzant si simpatic. Mie imi plac de cei din Akatuchi pt. ca sunt asa mai... nu pot sa descriu.
Tobi este un prost fara inima care seamana intr-un fel cu Sasuke.
Desi Kisame este cam uratel il aleg pe el. Ce imi place la el este amuzamentul, sabia si faptul ca ii este prieten lui Itachi.

Urmatoarea runda:
Itachi vs Sasuke

*ILY Yaoi Maniac*

Il voi alege pe Sas'uke-kun , care a fost my love inca de la inceput xD SI pana a aparut Itachi-kun , multa vreme a mai trecut xD Chiar daca Sas'lu-kun ajunge de partea raului nu ma intereseaza , pana la urma am un ghinion ca toti baieti furmosi din anime-uri sa fie de partea raului 47 Asa despre Ita-kun , si el e frumos 15 si puternic , pana il omoara Sas'ke-kun , ce sa zic chiar mi-a parut rau de soarta lui ...
Ramene Sas'ke-kun xD
Asa next4eidera vs Sasori , frumuseii mei din Akatsuki 15
Sasori. Imi place atat de muult. Imi place pentru ca stie sa manuiasca asa de bine papusile. Si dupa parerea mea are un trecut cam trist. Parintii lui au murit si a fost ingrijit de bunica lui [care ea si cu Sakura lau omorat >.<] Si chestia care mia placut la el cand era mic...Bunica lui l-a invatat sa construiasca papusi, si el si-a construit 2 papusi care semanau leit cu parintii lui. Ce draguuut! In schimb arata foarte bine, si parul ala rosu...Ahhh...Mor dupa el. Seamana putin cu Gaara, parca zica ca sunt frati. Ahh...Il ador pe Sasori!
Aii...Dar si Deidara mi place...Ador parul lui blond prin intr-o coada la spate si cu suvitele alea in fata...Uhhh
Pana la urma tot pe Sasori il aleg.
Next: Sasuke vs. Sai
Ia sa va vad!
Sasukee dăăăăăăăă!
Nu stiu de ce dar imi place foarte mult acest personaj. Si trebuie sa recunosc e fooarte hot.
Next:Kurenai Vs. Itaci15
Itachi.
Nici nu stiu cum sa ma argumentez avand in vedere ca Itaci e personajul meu preferat. Imi place totul la el, de la aspect la tehnici de lupta si pana la faptul ca si ucis familia. Niciodata nu am crezut ca Itachi are aceleasi scopuri ca si cei din Akatsuki si ca el si-a omorat familia dintr-o prostie sau din plictiseala. Si nu cred ca are aceeasi rautate in el ca si ceielalti membri ai organizatiei.

Next: Temari vs. Tayuya
Temari:X:X:X.....imi place mai mult

Neji(:X) vs Sasuke(:dieSmile
P.S.:scuze pentru fanii Sasuke