Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: ~pe cine alegi?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Sakon. Intotdeauna mi-a placut de el, mai ales cum zambeste asa cinic. Chiar daca Zaku arata mai normal, dar nu-mi place mai nimic la el si raman tot la Sakon. Aproape ca imi place cum arata. Aproape, dar sigur e mai interesant decat Zaku.
Ma rog, next: Chyo vs Haku (wow ce alegere)
Hmmm....grea alegere;in primul rand Chyo si cu Sakura l-au omorat pe Sasori(chiar daca e de partea raului totusi e greu sa iti omori un membru al familiei),iar Haku saracul ,doar Zabuza l-a ajutat.Cred ca Haku(nici eu nu stiu de ce 21).

Next:Konan vs Karin
Ja ne!

Aiko_BlueRose

Cu siguranta pe Haku...Zuppy02
1) e dragut(a)<seamana cu o fata>
2)e chiar puternic si devotat
3)chiar dak facea lucruri rele AVEA un suflet chiar bun
4)a stiut cum sa protejeze pe cnv cu adevarat
na'm nimic cu Chyo,doar ca e cam batrana....(eeee si yo acu21 21 )
next:Ino vs Karin (vai ce rea sunt....le urasc pe amandoua..)Zuppy12
Ino Smile Chiar daca e fitoasa si enervanta pt ca se ia de oricine (in afara de Sasuke, bineinteles), nu e personaj negativ. Si in plus, Karin e foarte apropiata de Sasuke, un personaj pe care il urasc din cauza ca e atat de rece, indiferent si dornic de razbunare.

Sakura vs. Ino
Sakura vs Ino? Hmmm..Sakura in mod sigur. Chiar daca urasc enorm rozul, totusi imi place comportamentul ei ( cu exceptia faptului cu nebunia cronica fata de Sasuke) mai ales imi place de ea cand il loveste pe saracul Naruto xd 71

Shikamaru vs Shino
Well...cu siguranta Shikamaru,mi-a placut intodeauna felul lui(inteligent )si imi place ca e lenes asta face anime-ul mai comic 21.Si Shino este destul de dragut doar ca mie nu imi plac insectele, si asta este o problema21.

Next:Ebisu vs Shimura Danzou (Wow 21)
Re:~pe cine alegi?

Dintre Ebisu si Shimura Danzou il albeg pe Ebisu pentru ca ma amuza felul lui de a fi .Mi se pare ca e cam tantalau4 .
Este un personaj destul de interesant si dupa parerea mea destul de calm.Ebisu este un bun antrenor ,dar nu prea a fost vazut in lupta39.
E un personaj destul de okay 106 dupa parerea mea.

Next:TenTen vs Kabuto 15
O aleg pe Tenten, e unul dintre personajele mele preferate. E amabila, simpatica, desteapta si se pricepe la tot felul de arme. Iar Kabuto... e unul dintre cele mai oribile personaje, mai ales pt faptul ca e un prefacut si pt ca e aliatul lui Orochimaru.

Shino vs Chouji
Desigur ca il aleg pe Shino.Chouji este gras,iar Shino arata destul de bine.Nu ca ar fi preferatul meu dar este mult mai puternic si mai dragutz dacat Chouji.Zuppy04

Urmatorii: Itachi sau Sasuke
RE: ~pe cine alegi?

Dintre Itachi si Sasuke il aleg sigur pe Itachi pentru ca Sasuke e cam batut in cap dupa parerea mea.Nu se gandea ca Itachi l-a lasat in viata cu un scop in fine ce sa-i ceri e obsedat de razbunare tipu'.
Itachi e super dragut:X i-ar sta bine cu TenTen 1521 sau cu Sasori ii sta bine si gay:X e kawaii tipul .Imi place felul lui de a se purta:X e misterios ,ma calca un pic pe nervi ,dar e dragut ...

next4intre Pein si Orochimaru 15