Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: ~pe cine alegi?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Cred ca il voi alege pe Shikamaru , deoarece Shino ma sperie o___0 El si cu gandacii lui xD Imi place mult de Shikamaru 8 Arata atat de bine si e atat de lenes , asa ca si mine xD Imi place de el ca e inteligent 105
Next : Kakashi vs Anko
Kakashi...
nu mi place de Anko..plus ca Kakashi are Sharingan si asta il face mai puternic

Tobi vs. Itachi

~ Floare albastra ~

39 Interesant ... Tobi sau Itachi ... Il aleg pe Itachi, desigur. In ciuda faptului ca si-a omorat clanul si certurile lui cu Sasuke, il aleg pe Itachi ...

Next :
Kiba vs. Sai
Din moment ce Kiba este un lenes [dupa mine] si in ipocrit il aleg pe Sai.Cu toate ca el era, oarecum , spionul lui Danzou ,are si el niste sentimente pe acolo.Daca cititi manga aflati si voi,daca nu sanatate 15[e mai buna decat toate]
Inainte nu il suportam pe Sai pt ca mi se parea putin ipocrit O_O dar decat sa-l aleg pe kiba....

next:
Killer Bee vs Tsuchikage
nu stiu daca a mai fost aceasta combinate dar eu il aleg pe Sasuke 4 pentru ca este dragutz, puternic si il omoara pe Itachi 4

dintre: Hinata si Neji
Cred ca il aleg pe Neji, desi prima data nu il prea suportam ca era prea increzut, acuma imi place ca in shippuuden a devenit mai amabil si nu se mai da mare .
Hinata e prea timida si lesina de fiecare data cand il vede pe Naruto si chestia asta e cam enervanta ,deci raman cu Neji.

Kakashi vs itachi

*Ella*

Pai cu toate ca amandoi au sharnigan si ca Itachi si-a omorat clanul tot il aleg pe el.Adica Itachi.Pur si simplu eu cred ca el e mult mai grozav decat Kakashi.

Danzou sau Madara (sper ca nu a mai fost pus)
Citat:next:
Killer Bee vs Tsuchikage
Citat:nu stiu daca a mai fost aceasta combinate dar eu il aleg pe Sasuke

ba, tre` sa alegem dintre aia doi care ni-i da useru` de mai sus

Bun, niciunu nu iese in fata drept vreun personaj luminat in viziunea mea, dar Danzou chiar ma dispera, personajul care se considera parte din cler, yet he fails, I hope Sasgay beats the crap outta him then commits suicide. Anyway, Madara is way more cooler, adevarul e ca inca nu am vazut cum lupta all-out in manga, la Danzou am vazut treburile de sub bandaje si mi se pare neoriginal, prea Sci-Fi, dar Madara e mai misterios, nu se arunca in lupte inutile, cred ca ascunde ceva destul de thrilling pe acolo, or so I hope. So Madara it is.

Next: Suigetsu vs. Kisame

lexxutza

hmm....poi nu sunt fana nici sui dar nici kisame...
dar totusi il aleg pe sui...imi place mai mult de el adic nush....

next:sai vs deidara
Well imi place tehnica lui Deidara mai ales ultimul jutsu folosit cand a murit [poor Deidara =/] Insa eu cred ca Sai este mai puternic =] si tehnica lui e more cooler then Deidaras xD ramane Sai

Next :Zabuza vs Kisame