Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: ~pe cine alegi?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Iarasi dau de Zabuza XD, si nici acum no am sa il aleg, so l-am ales pe Haku pentru ca imi place cum lupta si ca este devotat celui apropiat, cu mai putine cuvinte imi place personalitatea lui chit ca nu-s prea multe episioade cu el...
So... next: Hinata vs Ino ( stiu fooarte diferite personajele-_-).
O aleg pe Hinata. E draguta, are un suflet bun, tine la prietenii ei si mai ales la Naruto, fata de care isi recunoaste sentimentele. 105 Ino nu imi place prea mult pt ca e fitoasa si obsedata de Sasuke.

Naruto vs. Neji
Buahhhh foarte, foarte greu nu stiuu17... (pot sa ii aleg pe am2??.. cred ca nuh20 ) Hmmm pe Naruto... pentru ca e mai copilaros si imi place asta la el... umm bine cand nu exagereaza in rest imi place "despre el" si de Neji pot spune acelasi lucru' dar cred ca de Naruto sunt mai atrasa atat personalitate cat si fizic [=p~].
Next:Akamaru V.S porcul lui Tsunade am uitat cum il chiamaa T^T.
Defapt e a lui Shizune -.-'' si il cheama Ton-Ton 15.
Hmm....il aleg pe Akamaru ...e un partener perfect pentru Kiba si nu l-a lasat niciodata la greu.
Ton-Ton?39hm...nu stiu ce sa zic...e destul de funny24...dar raman tot la Akamaru 15.
Next:Gamakichi vs Gamatatsu [o_O ,scz lipsa de inspiratie-___-]
Ja ne!
Next:Gamakichi vs Gamatatsu

Gamakichi, pentru ca e mai nostim, plus ca are o fata de prostanac. 15

Aaa, Yahiko vs Nagato
Yahiko mi se pare mult mai dragut si plin de viata...plin de idealuri, plus ca s-a sacrificat pentru binele prietenilor lui, fara sa stea pe ganduuri.
Nagato era tot timpul cu pletele pe ochi...si apoi cand s-a facut mare arata oribil, si nu stiu nu imi placea personajul asta...a facut si el o fapta buna si s-a sacrificat pentru "pace", asta e un plus la el.
Deci il aleg pe Yahiko.

Next:
Kabuto sau Suigetsu
Suigetsu pt ca pe Kabuto il detest xD

Next:
Karin or Rin [Kakashi team]
Rin of course .. Mi se pare asa simpatica si draguta .. :X .. ^___^ .. Ador parul ei .. stilul ei .. bun hai ca deja dau prea multe detalii .. Presupun ca e de ajuns sa va zic ca o aleg pe ea si nu pe Karin .. fufa aia .. bleah [ lasa`l pe Sas`ke in pace .. E al Sakurei .. Cine e cu mine ? Eh ? Sunteti cu mine nu ?? >.< .. vedeti ca altfel va impusc pe toti .. Muahaha ! bun .. derilez .. ce face lipsa de somn .. ] ..
Kushina sau Tsunade ?
Kushina vs Tsunade?
Hmm...imi plac amandoua, mai ales din punct de vedere fizic. Amandoua sunt foarte frumoase si foarte puternice in acelasi timp. Dar cu toate astea, cred ca o voi alege pe Tsunade, deoarece este una dintre personajele mele feminine preferate. Mi-a placut de ea inca din prima clipa in care am vazut-o, ma regasesc mult in caracterul ei. Este o femeie puternica, care a trecut prin multe clipe grele pentru a fi ceea ce a devenit si ma bucur ca ea este cel de-al cincelea Hokage.

Next: Kurenai vs Iruka ( alte idei n-am )
Ha? Kurenai VS Iruka... Well o sa il aleg pe Iruka pt ca in primele seri a fost primul care a avut incredere si grija in Naruto si inca mai are. Iar despre Kurenai ce pot sa zic decat ca are o pov destul de trista, a ramas cu un bebe fara tata, dar tot Iruka atrage atentia mea mai mult 3.
Next: Haku v.s. Neji15.