Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: ~pe cine alegi?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Ei bine. Cred ca te asteptai sa dau raspunsul asta. Itachi. E puternic si furmos 38 Ahh gata nu mai zic nik de el k ma bufneste plansu k a murit


Karin vs Sakura
Karin. De ce? Pentru ca toti o aleg pe Sakura. Nu-mi place Sakura ca boceste mult, chestie care devine mega-enervant in fiecare episod. Asa ca... O aleg pe Karin.!

Deidara sau Sasori?
Categoric Deidara 38 E prea frumos 8 si puternic 15 Imi place stilul lui 15 Arta e p explozie 105 Suna bine 8


Shikamaru sau Neji?
Uhh..Greu de ales. Imi plac ambii in mod egal. Cred ca pot face diferentierea dupa modul in care arata si astfel l-as alege pe Neji. Imi plac parul si ochii lui :X.

Next: [Cred ca asta a mai fost pusa de n ori daaar...]
Sasuke sau Itachi?
Chiar eu am pus o intrebare ca asta15 Cred ca il aleg pe Itachi. Nu pentru ca arata bine, ci pentru ca e puternic si isi iubesc fratioru mai mic 108 si ar face orice ca sa il protejeze8 Daca ar fi sa il aleg pe Sasuke o fac fiindca arata bine si ca e si el puternic, dar nu o fac deoarece e un obsedat de razbunare. Traieste din razbunare. L-a omorat pe Itachi si acum regreta. Asa ca ce face? Razbunare >.< Mult prea obsedat.

Haidan sau Kakuzu?
Haidan\Hidan cred ca vroiai sa zici ^_^
Pentru ca imi place stilul lui adica cum se imbraca si coasa Zuppy07
Ahhh...Itachi sau Madara?
Eu o aleg pe Ino deoarece nu mai este asa de rea in Shippuden si se poarta mult mai frumos decat Karin10. Devine mai de treba cu toti cand devine mai mare.
Next:Tsunade vs. Guy
Hei brunetziko, si eu sunt noua si mai fac gafe, dar din cate stiu, intrebarea era pe cine alegi dintre Itachi sau Madara. Nu stiu unde ai vazut tu Ino pe acolo.
Dintre Itachi si Madara, il alg pe Itachi deoarece e super calculat, iubitor ( chiar daca nu o arata prea des), si...sinplu, imi place.

Dintre Tsunade si Guy.
Tsunade, deoarece e foarte puternica pentru o femeie... scuze, mamaie.

Haku vs Karin
Haku, normal...e mult mai dragut si puternic decat fazanoaica si zgrimturoaica de karin 47

Hmm...Sasuke vs Suigetsu
sasuke..logic:X:X este preferatul meuZuppy11..este cel mai serios dintre ei,si il ador

dintre Hinata si Ino