Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: ~pe cine alegi?
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Da, la Kushina m'am referit, a fost o mica greseala de la oboseala 4
Itachi, parca am mai spus odata de ce deci nu mai repet

Konan vs Sakura
Konan. Ptr k e mult mai frumoasa k Sakura si imi place foarte mult stilul ei de lupta.

Deidara sau Pein
Uhh grea decizie dar cred ca Deidera imi place mai mult ... Nu ma atrag pe mine blonzii cine stie ce insa el e o mica exceptie 71

Next : Kurenai & Anko
hm...bună intrebare. Păi, imi plac mult ochii lui Kurenai, dar ca si caracter imi place Anko. hm...Anko rămane 3
hm...Shizune / Tsunade ?
Tsunade, mai fortoasa si mai puternica, draguta la fizic

Jiraya sau Naruto?
Naruto ... nu pot sa ma uit la putere pentru ca Jiraia e complet in avantaj si ei doi seamana mult insa copilaria lui Naruto a fost mult mai grea si viata continua sa se complice ... Nu pot sa zic ca nu imi place Jiraia insa personajul lui Naruto are sentimente mai profunde mai puternice , in afara de fazele pe care le face cateodata , arata cat tine la prietenii lui prin multe feluri ... Naruto ramane 4

Next : Anko & Konan --> curiozitatea 4
Konan, imi place felul ei de a fi, stilul de lupta plus ca e dragutica imi place si anko dar tot Konan ramane

Sakura vs Sasuke
Ii urasc pe amansoi pentru simplul fapt ca ignora lucrurile importante ... sunt prea superficiali . Sakura incepe sa se schimbe insa nu foarte mult si obsesia ei aduce numai probleme . Dar daca sunt nevoita sa aleg dintre ei Sakura is my choice .

Next : Sasori & Asuma
Sasori. E roscat si-mi placea de el... Pana am vazut ca-i pausa 21

Sakura sau Hinata? [intrebare clasica]
Poi cred ca o aleg pe Sakura ptr simplul fapt k nu e timida. Ma cam enerveaza timiditatea Hinatei desi ea e mai frumoasa ca fizic. So, alegerea mea e Sakura.

Tenten sau Neji?