Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Pacatul suprem-incepere.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
Renee:
M-am distantat rapid de el,fiind rosie toata.A inceput sa rada,si a zis cca vrea sa jucam.Am trecut mai repede pe teren,spunand ca eu o sa stau in poarta.si asa a inceput jocul.
OOC:kitsune
Amy:
-Sa te vad! Vom juca unul impotriva celuilalt , dar vom tinti aceeasi poarta.
Zis si facut. Baiatul incepuse sa se dea mare cu cateva scheme , dar fiind mai rapida ca el deoarece eram vampir am luat mingea usor si am pasat cu putere spre poarta.
OOC: Ciufy sau Miranda
Renee:
Am oprit rapid mingea,iar apoi am dat din deget in semn ca nu.Nu ma veti dobori copii!
OOC:kitsune
Amy:
Din nou incepem jocul eu luand mingea si distrandu-ma putin , dar apoi ma strafulgera un gand: Daca Renee il palcea pe baiat. Ia sa vad ce se intampla cand il las pe el sa dea sut. Ma prefac ca spac mingea si astfel el da cu piciorul indreptand mingea inspre poarta.
OOC: who wants
Renee:
Will venea spre mine,pregtit sa dea un sut.Cand l-am vazut cum venea usor,spre mine deja ma apuca roseata.Am mers sa prind mingea,insa cand vroiam sa o prind mersesem in directia gresita,dand sut.Ah dracie...ce naiba am?Il plac?
-Nu se pune,nu am fost atenta!spun eu controversata.
-A fost un gol corect Renee!spune Will razand.
"E culmea omul asta"spun toata stanjenita
OOC:kitsune
Amy:
Aha...Am avut dreptate...Renee este indragostita de om..De ce trebuia ca el sa fie sacrificiul? Si acum din nou imi vine in cap ideea: E vina mea si doar a mea! Doamne in ce abis netrebnic reusesc sa tarasc pe toata lumea. Continui jocul si prind din nou mingea sutand inca o data , dar stiu ca la mine Renee va fi foarte atenta.
OOC: who wants
Miranda:

Se pare ca ei se distreaza, dar nu pentru mult timp, stiu asta. Cartea pe care am luat-o imi este de mare noroc, un real noroc. Ma uit din nou la ei si o vad pe Renee rosie in obraji, simt cum ma apuca rasul si continui ca o nebuna, nici macar nu ma pot opri.

OCC: cine vrea
Renee:
O prind rapid,si zambesc.Incep sa zic amuzata:
-Go little bad girl,little bad girl,insa cand Will aparu in fata mea,am scapat mingea si el a profitat de ocazie si a dat gol,pe langa mine.Dracie,cred ca il plac calumea
OOC:kitsune
Amy:
-Eu nu mai joc! Anunt pe un ton vesel!
W:-De ce?
-Pentru ca tu baietas ai pile la Renee.
Incep sa rad si ma duc pe banca uitandu-ma la cei doi zambind amar de data asta. Sper ca e constienta ca el o sa moara.
OOC: who wants
Renee:
"Dracie,au aflat!"spun nervoasa.Un Foc a aparut in mainile mele,insa cand a aparut Will,si-a pus mana pe umarul meu m-am calmat.Rosie dar calma.Le auzeam cum radeau fetele intre ele,si asa ca am urlat catre ele si ziceam:
-Daca ma mai enervati mult,va pun pe voi drept ofranda!spun in timp ce fug spre padure.
OOC:cine doreste
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38