Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Pacatul suprem-incepere.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38
Amy:
-Uite-te cine a aparut! Du-te si saluta-l vorbeste cu el si apoi poate cintinui ce doreai sa-mi spui.
OOC: who wants
MIranda:

- M aduc la tata uitand ce doream sa-i spun Amayei, am uitat si data nasterii, nu mai stiu nimic, am uitat tot... doar de tata imi pasa.
Tata: Fata mea, ce faci ?
- O duc foarte bine.
T: Nu ti-a zis nimeni nimic ? Nu s-a luat nimeni de tine ?
- Nu. E prima zi, nimeni nu stie pe ninmei.
T: Nu ti-ai facut prieteni ?
- Ba da. Tata, directoarea ii ascunde adevarul unei fete, ne poti ajuta ?
T: Da.

OCC: Kitsune
Amy:
-Multumesc ca vrei sa ma ajuti , dar ar fi bine sa ma impac in continuare cu ideea deoarece asa a fost 17 ani si cred ca asa va fi.
OOC: Miranda
Miranda:

- Eu nu cred asta, e viata ta, e trecutul tau, nu are nici un drept ca sa ti-l opreasca, nici acum, nici niciodata, spun hotarata, iar tatal meu se intreaba cadn am devenit atat de puternica


OCC: Kitsune
Amy:
-Daca tu zici..... Si ce propui sa facem chiar acum?
OOC: Miranda
Miranda:

- E "matusa" ta, tu ar trebui sa sti. spun si incep sa chicotesc.
Batal meu ma ia intr-o parte, se pare ca vrea sa ma intrebe sau sa-mi zica ceva important...
Amy:
-Nu e matusa mea spun suficient de tare cat sa se auda , dar nu tip. Vad ca tatal Mirandei o ia de o parte asa ca astept.
OOC: Miranda
Miranda

- Fata mea, daca trebuie sa te bagi in probleme altora ca sa le fi prietena nu este bine.
- Tata, nu ma bag in "oala" ei ca sa-i fiu prietena, suntejm deja, de fapt suntem certate.
- E bine, imi faceam griji. Dra cum o chema pe directoare ?
- Mira. Nu stiai ?

OCC: KItsune
Amy:
Aseptam in continuare pe o bancuta ca Miranda sa termine conversatia. Of ce le lua ata?
OOC: Miranda
Miranda:

- Amaya, am o veste minunata... - imi este putin greu sa vorbesc, nu este tocai usor sa spui ce mi-a povestit tata, parca cuvintele s-au oprit pe drum; in acest timp tata se duce la Mira sa vada ce rezolva - tata a fost un fost iubit de-al Mirei, iar la final ea i-a promis ca o sa-i indeplineasca o dorinta, iar el acum ii spune ca-si doreste ca tu sa afli adevarul.... Nu e super ?

OCC: Kitsune
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38