Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Rate the song 2.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
La dracu, stiu melodia asta pe de rost si-a pus o prietena sa o auzi cand o suni, cosmote shit, really annoying shit. Sincer nu stiu ce sa spun, pop it's not really my thing, not really my type, and the song not really for my state of mind.
Presupun ca nu suna prea rau in comparatie cu alte chestii, it's random with no meaning and no feeling, nu vad sound-ul extraordinar....whatsoever 6.

Nirvana-Frances Farmer Will Have Her Revenge On Seattle



A început bine, dar pe urmă la faza cu oprirea aia de sunet şi se aude un bâzâit, te 'zgârâie' pe creier. Sincer, vocea acelui om nu prea îmi place, nici ritmul. Nu ştiu ce să zic deoarece nu ascult acest gen. Cred că un 7,5 e acceptabil.

Just follow me.
Phmp, exact chestia asta nu ai nimerit-o, nu imi place mai de loc, nu ma atrage nimic la ea, iar inceputul te sperie, parca te scoate din morti. Ala tipa de nebun si eu tremur de nervi21 si plans, nota mea ar fi pentru acea melodie un 7 mare rau de tot, tras de par si venit din burta.

Next: Click Hier
Fara sa jignesc pe cineva, dar melodia aceasta mi se pare prea lenta, candva imi placea,
Celine Dion, Titanic, insa acum ma cam plictiseste stilul lui C.Dion. Aceleasi melodii lente
care te fac sa adormi, ma rog, unora le place, insa eu una prefer ceva mai activ. 6/7

Linkin Park - Rolling in the deep (Adele cover)
Ph GEEZUUUS!! o.O Cat pot sa o adoor i-as da 10 ba nu chiar 100! Este mai buna putin de cat cea a Adelei, dar pur si simplu este geniala, ador linkin park, este trumpa mea preferata, deci este pur si simplu genial! xD

Aci, click aci!

Daca tot suntem la Linkin Park.
Alta data as fi dat 10, oricum imi place melodia. Nu e printre preferatele mele, versurile nu sunt asa grozave.
Vocea nu ma impresioneaza nici ea cu nimic.
Cred ca o sa-i dau un 9.

Next:
http://www.youtube.com/watch?v=GUcXI2BIUOQ\
Not really my type, but sounds good. And omg, it's a woman? Awesum voice. Versurile sunt drăguţe, dar e enervant şirul de "ain't got no..." - okay, i got it. =/
LOL "i've got my boobies" ?! that's what she said. Anyhow, 8.

Next: Crazy.

Xoxo, Ang.
Nu am chef de analize pompoase, nu ca as fi avut vreodata. I'm into classic, some of the RHCPsongs are in my favorite list . It goes with my mood.
Cand e vorba muzica buna nu cred ca mai e cazul sa spun lucruri evidente.
10

Katatonia- Saw you drown

Ph Geezus, cat pot sa detest eu melodiile astea21, pur si simplu nu le suport. Daca ma prindeai pe picior ,,prost'' dadeam un 9, dar acum mai mult de 8 nu pot sa dau, pur si simplu melodia nu ma atrage de loc, la jumatate am apasat pe pauza o___o.

Next: Genius 8
Nu am de gand sa ma iau la harta cu copii de pe forum, ce putin...nu acum(10), insa am o idee, ce-ar fi sa asculti toata melodia inainte sa dai o nota. Daca nu esti capabila sau te deranjeaza atat demult auditiv sa asculti o melodie 5 minute poti foarte bine sa astepti pana pica alta.


Multumesc, la revedere.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37