Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Rate the song 2.
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37
E prima dată când o ascult. Îi dau doar 7. E drăguţă, dar nu e chiar pe gustul meu. Cu siguranţă ştie să facă spectacol, din ce văd în imagini, dar nu a reusit să mă convingă. Dar, are un mesaj drăguţ piesa. Şi nişte versuri la fel de frumoase.Deci, doar 7.

Next: Kalmah - Heroes To Us

Xoxo, Ang.
o.O Fratele meu (care m-a molipsit cu hard rock'u) avea malodia ast ape telefon. De cand nu am mai ascultat metal, cand am dat click m-am cam speriat, mi-a sarit inima din loc. Cat despre melodie, ceea care m-a introdus in lumea metal-ului deci cum sa nu ii dau 10? Logic, prea geniala melodia.

Next♥: Nightcore III - Angel of Darkness. Nu ma astept sa ia nota prea mare dar mie una imi place remix-ul.
Nightcore III - Angel of Darkness

Okay, uneori melodiile 'repezite' de cei de la Nightcore, Trance, and other sună mai bine decât originalul. Aici nu e cazul, se cunoaşte că e remixată. Vocalul sună destul de bine, dar partea melodile se cunoaşte că e forţată. Versurile...seci. Anyway, nota 7.

Asta mi se pare genială, deşi nu obişnuiesc să ascult aşa ceva. I'll edit. Nu o găsesc *I'm ashamed of me, lol*

EDIT: Nu o găsesc.grr take this, listen, rate.

CLICK!!

Xoxo, Ang.
【ピω゚コ】- De-ar fi Kalmah hard rock.
@On; I shall give it a 7, m-am îndepărtat de genul ăsta de .. o vreme. No offence, they're average * not my style though* but they're fine, I guess. Ideea e cam fumată - la lirică mă refer - but whatsoever, primesc 7.

Next: Mirror mirror on the wall
^ vezi ca pe aici se cer 2, 3 randuri de explicatie. Nu conteaza ce spui, doar spune. Daca ma intrebi pe mine poti sa pui doar o cifra, da' o sa iti faca lumea scandal.

It was written e foarte tare praise una din melodiile mele preferate. De la vocea lui Damian la instrumental, la versuri, la tot Smile 10

si ca tot suntem la Damian Marley: Road To Zion feat. Nas
OK .. Sorry -_-"

Pai 10 Smile Gosh , e geniala si prea adevarata . A fost una dintre primele melodii pe care le-am ascultat de la Damian , si imi place la nebunie omul asta , e prea prea - no words - .
Plus ca imi place foarte mult religia lor . In special partea cu iarba 15 Asta da viata omule ...
Citat:In this world of calamity
Dirty looks and grudges and jealousy
And police weh abuse dem authority
Media clowns weh nuh know 'bout variety

Genial ! Sper sa se tina concertul ...

Next : http://www.youtube.com/watch?v=reHGIYHAR2Q - Borgore - Nympho [ very vulgara 21 ]
Nu-mi place Borgore (mici exceptii). Si melodia asta ma streseaza. Foaaaarte tare. Nu stiu, ma seaca versurile, beat-ul, tot. 4. N-am probleme cu versurile vulgare 78

Kendrick Lamar - Keisha's Song (Her Pain) feat. Ashtro Bot -- ascultati pana la final ca sa aveti imaginea completa.
Pacat , mie imi place cum canta .
7 cu indulgenta 21) . Nu imi place , nu simt nimic cand ascult melodia ... Si ma plictiseste . Cum am mai spus pentru genul tau de muzica sau a altora e draguta , dar nu si pentru al meu .
Fiecare cu gustul sau , dar mie nu imi place .

Next :Metallica - Nothing Else Matters
Metallica - Nothing Else Matters

Mai trebuie să comentez? nota 10 fără nici o reţinere. Una dintre cele mai bune melodii marca Metallica, una dintre cele ami bune melodii ever. Versuri superbe, instrumental awesum şi vocal uimitor. Metallica = epicness. Metallica = awesomenss. Metallica = Metallica. Deci, nota 10.

Next: Kamelot - Karma

Xoxo, Ang.
Imi place melodia, mai ales sunetul de chitara care incepe cu putin timp de dinaintea primei strofe! In rest sunetul e ok, insa mi-ar fi placut daca ar fi cantat mai mult solista, are o voce tare! Cea mai potrivita nota cred ca ar fi un 9!

Next: http://www.youtube.com/watch?v=l9WKZpC9UbU=>Story Of The Year-Until the day i die
Pagini: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37