Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce asculti acum ? v.2
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
2NE1-Clap your hands
Cat de dor mi'a fost de ele ;o3 in perioada asta stupida a tezelor nici nu am avut timp sa le ascult -.-. Dar acum <33333 e weeekkeeenndd asa ca ascult cat vreau eu ;o3 Oh yeah <3
Minzy la putere 10
RyanDan - The Face



Balade, multe balade. Prietena mea imi spune ca ascult muzica buna. Nu ma pot decide daca Breaking Benjamin combinat cu ceva K-Pop si obisnuitele balade ce nu lipsesc de la masa principala inseamna o combinatie perfecta but I've got an open mind, so bring it. Besides, it's not like I can live without any of these.
IA - Tori no Uta

I am so excited about IA. She'so cute and she have a sweet voice.
Abea astept sa apara pe piata, sa auzim si noi mai multe cantece cu minunea aste. She's a software but she sound so real. I can't wait. Need more IA. Am cam umplut postul de englezisme, again.
Yeah <33 Kung Fu Fighting! 4
Iubesc Panda ;x nu ma pot abtineee. So...Decand am vazut Kung Fu Panda 3D numai pe asta o mai ascult =]] imi place mult cum incepe <33 e asa de revigoranta =]] Yuhuuu, energizaannt de dimineata de la 9 si 5 =]]. 39 Am inceput sa ma port prea copilaros, dar ce conteaza? Varsta cu nebunia ei de o clipa ;x
In curand va strumfesc 108 oh da Strumfi 3D =]]]] Am innebunit 8
Romance way - Isse; Ichi mi-a dat multe sa vad si sa ma uit (nu chiar multe, dar sa zicem). *rolling* Draguta melodie. Sfarsitul, cand canta cu voce stinsa e chiar frumos.
The Veronicas - Secret.

Dap, am dat de melodia asta din greseala prin calculator. Uitasem complet de ea o.o Si wow, m-am indragostit din nou de ea T_T E prea geniala. Versurile mi se par prea tari ! Si vocea lui Jess, god, she's amazing. Si Lisa, bineinteles, insa parca mai mult ma atrage talentul lui Jess.
Rise Against- Make it Stop
Acum o jumatate de ora am auzit de trupa asta si am zis sa vad ce melodii au. Toata lumea spune ca e cea mai tare trupa si chestii. 21 Si acum nu ma las pana nu descarc melodia asta pe telefon..:X Deci o ador. :X
Chris Isaak - Wicked Game
a cântat-o unu' la "Pariu cu viaţa", aseară, când se uita soră-mea, iar eu am căutat originalul.
and yap, i don't wanna fall in love with him. [ again and again and again -.- ]
(연지후) - 언니가 간다

Ador melodia asta. Altora chiar nu le place dar eu o ADOR cu A urias. Nu inteleg de ce nu le plece, e doar putin mai trot, atata tot. I think it suit her very well.
JYJ - Get out; nu imi place melodia, dar am dat si eu pe acolo. Lenea de a scrie numele vreunei melodii.