Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Ce asculti acum ? v.2
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Now : Ellie Goulding - Your song şi este doar vina Meeei pentru asta. :"DDDD Trebuie să recunosc , din păcate , că'mi place de Ellie şi are o voce superbă, blândă şi duioasă , chiar dacă este a 3-a oară când o ascult, deja m'am îndrăgostit de ea.
Plus, cântecele ei ajung la suflet. Sau la mine pot ajunge, dacă la alţii nu.
@Lily, ia d'aici:

(19-12-2010, 04:02 PM)MimiÅŸor A scris: [ -> ]Tineti cont si de regula asta cand postati :

Citat:5. Ca să evităm posturile prea scurte la topic-ul 'Ce asculţi acum ?' userii care postează acolo trebuie să mai scrie şi o părere personală, fără refen sau alte versuri ale melodiei respective. Posturile în care nu apare şi o părere personală a userului vor fi şterse.

Nu trebuie sa-ti strici neuronii ca sa umpli doua-trei randuri. Unii scriu un singur rand, O singura parere personala, altii mai multe pentru ca au ceva de zis. Doar am zis; faci cum vrei.

Guano Apes - Open Your Eyes; o ascult de ieri, geniala! *laugh* Am descoperit-o la un videoclip cu The GazettE, eram: WTF?! o.o Asta nu e cantata de ei. Si asa am descoperit melodia. *laughs* Pana si lui Alex ii place. xd Imi place o parte, sfarsitul mi se pare prea brusc. Doar eu-s de parere ca-i PREA scurta? xd
http://www.youtube.com/watch?v=vB9rnrEUXJk
INXS - Need you tonight.
I miss Michael so much T.T Darn such a creative and handsome artist. Heh .
The song is awesome anw, but the band is not the same. *sigh*
Simple Plan - Welcome to my life.

Yea, memories ! E prima melodie pe care am ascultat-o de la ei, acum mult, mult, mult timp : )). Mi-am adus aminte accidental de ea si m-am gandit sa o ascult. Aw, imi place la fel de mult ca si la inceput :3 Versurile sunt geniale si instrumentalul foarte bun. Parca imi place mai mult varianta acoustica.
Ortega - Alpha (feat. Zeppelin & DJ Undoo) -- cred ca e preferata mea de pe Ladi Dadi. In general nu prea imi place Zeppelin si nici Ortega nu ma rupe, dar aici totul curge asa frumos Smile
Trading Yesterday - revolution
Surprinzător, îmi place. Întreg MTT-ul e foarte tare; melodiile sună oarecum asemănător dar lirica e total diferită. E TB&TT - varianta remastered by D. Hodges, me gusta. :3
The Black Keys - Lies. Prea misto melodia asta. Si asa chill, de duminica seara...
Breaking Benjamin - Unknown Soldier
Deci...m-am uitat printr-un cont vechi de pe yt si am gasit-o...si astfel am ajuns aici. xD Nu o ador, dar nici nu imi displace. E ok. Partea proasta e ca nuprea mi se potriveste, dar na. De ascultat e buna. xD
The Gazette - RED

Si in HD. Ador the GazettE. They are te besto! In special Ruki. Melodia asta e draguta, plina de emotie dar cel mai mult imi place Ruki.
Smiley- un pas inainte.

Nu stiu de ce, dar mi se potriveste cel mai mult in momentul de fata. E un fel de "motto" pentru mine anul acesta. :]]